1. Spider's Web
  2. Technologie

Nie dostałeś takiego prezentu na Święta, jaki chciałeś? Orange ma na to sposób

Lokowanie produktu

Zestaw garnków zamiast naszyjnika i kolejna para skarpet? Brzmi znajomo? Cóż, naszym bliskim czasem brakuje finezji. Ale ile razy sami zastanawialiśmy się, co kupić tej cioci, której nie widzieliśmy pół roku i ze wzruszeniem ramion sięgaliśmy w sklepie na półkę po zestaw kosmetyków? No właśnie.

27.12.2017
11:27
orange love wyprzedaż smartfonów

Trudno co roku mieć świeże pomysły na prezenty, zwłaszcza, że często ci obdarowywani sami nie wiedzą, co też chcieliby dostać. Albo nie dadzą nam wystarczająco wielu przesłanek. Albo – niestety – i my nie zrozmiemy aluzji. Zamiast zabrać partnerkę na egzotyczną wycieczkę, zdziwieni kupiliśmy jej zestaw plażowych zabawek, myśląc, że albo to ona zwariowała, albo my. Bo powiedziała przecież, że wolałaby robić babki z piasku, zamiast lepić bałwana.

Jest na to wszystko jednak rozwiązanie – do najbliższych trzeba się uśmiechnąć i im podziękować, bo najważniejsze jest, że o nas pamiętali, a samemu wybrać się do sklepu i zrobić sobie prezent, taki, jaki naprawdę chcieliśmy i o którym skrycie marzyliśmy.

A niespodzianki? Te można zostawić innym.

Na przykład Orange, które z okazji końca roku robi poświąteczną wyprzedaż dla swoich klientów. A w niej można kupić flagowe smarfony nawet kilkaset złotych taniej. W końcu możemy wybrać prezent taki, jaki chcieliśmy albo zrehabilitować się wśród najbliższych, o których nieszczęśliwe zapomnieliśmy, albo ich prezenty nie dotarły na Święta z innych powodów (za późno zamówiona paczka i długi czas realizacji wysyłki? Każdy z nas przez to przechodził).

Kto może skorzystać z oferty Orange?

Ci, którzy zdecydują się na pakiet w ramach Orange Love i Orange Love dla Firm na 24 miesiące. Wystarczy przedłużyć umowę lub być nowym klientem sieci, który skorzysta z oferty. Orange Love to usługa, dzięki której możemy mieć szybki internet, telewizję z wieloma kanałami, telefon domowy oraz abonament komórkowy. Z kolei Orange Love dla Firm łączy usługi przydatne w biznesie, m. in. szybki internet, 2 lub więcej kart SIM oraz telefon stacjonarny.

Na co warto zwrócić uwagę?

Jeśli pod choinkę zamarzył wam się nowy smartfon, ale Gwiazdka postanowiła obdarować was czymś innym, nic straconego. Orange proponuje różne telefony w promocyjnych cenach, za które – jak za wszystkie oferowane sprzęty – zapłacicie w ratach rozłożonych na 24 lub 36 miesięcy. Do wyboru są m. in. Samsung Galaxy S8, LG V30, Huawei Mate 10 lite, Samsung Galaxy J7 (2017) dual SIM czy LG Q6. A oprócz tego Samsung Galaxy J3 (2016) dual SIM w zestawie ze szkłem i etui.

Sieć komórkowa pomyślała też o tych, którzy Sylwestra postanowili spędzić, grając w gry. W ramach nowej umowy lub przedłużenia już obowiązującej możecie nabyć Xboksa One S 500 GB oraz telewizory, np. 32-calowy Samsung Full HD Smart TV M5602.

Jest też coś dla tych, którzy myślą o prezencie dla siebie i np. swojej drugiej połówki.

Z wyprzedaży smartfonów można skorzystać także przy zakupie dwóch planów komórkowych. Do wyboru są np. Huawei P9 lite mini dual SIM oraz LG K10 (2017). Miesięczny koszt za każdy abonament to 29,99 zł, a rata za jeden smartfon to tylko kilkanaście złotych w skali miesiąca.

Jeżeli korzystacie z Orange Love dla Firm to kupicie nowego smartfona na raty, który będzie kosztował was mniej nawet o ponad 500 zł. Dla przedsiębiorców przygotowane zostały też propozycje nabycia tabletów na raty, które z pewnością ułatwią pracę mobilną (choć o tym warto dopiero pomyśleć od nowego roku).

W ofercie sieci znajdują się LG V30, Samsung Galaxy S8+ tańszy aż o 546 złotych czy Samsung Galaxy S8, tańszy o 504 zł. Jeśli chodzi o tablety, do wyboru są, np. Huawei MediaPad T2 8.0 Pro i Huawei MediaPad T2 10.0.

Co prawda Święta już minęły, ale każdy moment na prezenty jest dobry, prawda?

Lokowanie produktu
Najnowsze