1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Dobry stosunek ceny do jakości i selfie po mistrzowsku. Huawei Mate 10 Lite to dobry prezent na święta

Lokowanie produktu

Świetne selfie. Wielki i czytelny ekran. Pojemny akumulator. Masa pamięci na wszelkiego rodzaju dane - wszystko to w cenie nieprzekraczającej 1499 złotych. To bardzo rozsądna stawka, jak za mobilne urządzenie o takich możliwościach. 

12.12.2017
13:21
A gdyby tak Huawei Mate 10 Lite jako prezent? Oto jego zalety

Huawei Mate 10 Lite nie jest pozycjonowany jako flagowiec, ale pod względem mobilnej fotografii oraz przeglądania multimediów na wielkim ekranie, spisuje się lepiej, niż niejeden topowy smartfon sprzedawany w dwukrotnie wyższej cenie.

Huawei Mate 10 Lite jest świetnym rozwiązaniem dla amatorów fotografii portretowej. Model ma aż dwa podwójne aparaty - z przodu oraz z tyłu obudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można rejestrować zdjęcia z efektownie rozmytym tłem w standardowym oraz portretowym trybie.

Huawei Mate 10 Lite

Będąc przy selfie, Huawei Mate 10 Lite został wyposażony w dodatkową przednią lampę błyskową.

To niepodważalna przewaga względem konkurencyjnych produktów adresowanych do miłośników robienia zdjęć. Tych można pstrykać do woli, ponieważ pojemności na cyfrowe fotografie na pewno nie zabraknie. Huawei Mate 10 Lite posiada 64 GB wbudowanej pamięci. Oczywiście można ją dodatkowo rozszerzyć za pomocą zewnętrznej karty SD.

Smartfon Huawei cechuje wielki, 5,9-calowy wyświetlacz Full HD+ w rozdzielczości 1080 na 2160 pikseli. Czytelny, przejrzysty i jasny ekran świetnie spisuje się podczas oglądania multimediów oraz grania w dotykowe gry wideo. Prestiżowego efektu dodają urządzeniu naprawdę wąskie ramki wokół wyświetlacza. O to, aby podczas rozrywki na tak wielkim ekranie nie zabrakło energii dba pojemny akumulator 3340 mAh. Dzięki niemu Huawei Mate 10 Lite działa od jednego do półtora dnia na pełnym ładowaniu.

plus huawei mate 10 lite

Wszystko to w warunkach silnej eksploatacji urządzenia.

Użytkownicy ceniący sobie prywatność oraz bezpieczeństwo na pewno docenią, że Huawei Mate 10 Lite został wyposażony w wysokiej jakości czytnik linii papilarnych. Ten jest umiejscowiony na pleckach urządzenia, zaraz pod podwójnym obiektywem aparatu. Takie rozwiązanie zapewnia wygodny dostęp do tacki czytnika, umożliwiając natychmiastową i wygodną weryfikację użytkownika trzymającego smartfon w jednej dłoni.

Pssst… szukasz innych prezentów pod choinkę? Zatem zajrzyj do naszego Poradnika Świątecznego. Blogerzy Spider’s Web przygotowali w nim listę polecanych przez siebie gadżetów, które warto podarować najbliższym.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze