REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Fotele dla graczy nie muszą kosztować majątku. Sprawdziliśmy Diablo X-Fighter

Koszt markowych foteli komputerowych dla graczy waha się między 1000 a 4000 zł. To niemałe kwoty, za które z powodzeniem kupimy nową konsolę lub komputer do gier. Wiele osób nie może sobie pozwolić na taki wydatek wybierając fotel dla gracza. I nie musi, bo znaleźliśmy tanią alternatywę.

20.12.2017
21:47
Diablo X - sprawdziliśmy fotele dla graczy, które nie kosztują majątku
REKLAMA
REKLAMA

Od kilku tygodni testujemy fotel Diablo X-Fighter, który dostarczyła nam firma Domator24. To polski producent i importer wysokiej jakości foteli Diablo Chairs, których cena nie przekracza 900 zł. W ofercie marki są dostępne również inne elementy wyposażenia biura - np. wysokiej jakości metalowe szafy.

Firmie Domator24 zaufaliśmy już wiele miesięcy temu, a fotele famingowe Diablo X-Gamer znajdują się w naszej strefie dla graczy w Check-Point. Teraz polska marka została doceniona przez ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm otrzymując nagrodę e-Gazela Biznesu 2017 i zajmując 1. miejsce w województwie lubuskim.

 class="wp-image-645798"

Diablo X-Fighter - fotel dla e-sportowców. I nie tylko.

Ze względu na wygodę i funkcjonalność fotel Diablo X-Fighter sprawdzi się doskonale u graczy e-sportowych oraz u innych użytkowników, którzy spędzają wiele czasu przed ekranem komputera.

Kubełkowa konstrukcja powoduje efekt zapadania się w fotelu. Niektórym osobom może to z początku nie odpowiadać, ale zapewniam, że wystarczy kilka dni, by przyzwyczaić się i zauważyć zalety tego rozwiązania.

Duża poduszka na wysokości odcinka lędźwiowego kręgosłupa zapewnia wygodne oparcie, jednocześnie odciążając nasze plecy.

 class="wp-image-645789"

System Air-Mesh, czyli sprężysta siatka o konstrukcji plastra miodu, odpowiada za właściwą wentylację siedziska oraz oparcia fotela. Dzięki temu powietrze może swobodnie przepływać przez materiał, zapobiegając naszemu poceniu się nawet w gorące dni.

Podłokietniki, które możemy dostosować wedle własnych wymagań, zwykle nie występują w fotelach z tej półki cenowej. Dlatego warto docenić, że Diablo X-Fighter pozwala na dostosowanie wysokości oraz kąta, pod jakim trzymamy łokcie podczas grania lub pracy przy komputerze. Funkcja ta ma jednak małą wadę - regulacja podłokietników jest bardzo czuła i często jesteśmy w stanie ją przestawić przypadkowo.

 class="wp-image-645795"

Fotel wyposażono również w mechanizm TILT. Jest to zaawansowany system, który zawiera w sobie m.in. regulację wysokości i pozycji oparcia, regulację siły oporu oparcia, blokadę oparcia w wybranej pozycji oraz daje możliwość swobodnego kołysania się. Rozwiązania te dają użytkownikowi większą kontrolę w ustawieniu fotela oraz podnoszą komfort siedzenia.

Rogi diabła, czyli wyjątkowy design fotela.

W ofercie Diablo Chairs znajdują się też modele, które jeszcze bardziej wyróżniają się pod względem wyglądu. Zalicza się do nich fotel Diablo X-One Horn, którego poduszka zagłówka ma kształt rogów diabła i jest dostępna w aż sześciu kolorach. To pozwoli dopasować mebel do każdego wnętrza - bez znaczenia, czy będzie to biuro, czy pokój gracza.

 class="wp-image-652969"

Diablo X-HornOne wyróżnia się przez swój unikalny design, ale fotel charakteryzuje się przy tym solidną konstrukcją oraz niską ceną, która nie przekracza 700 zł.

Czy warto kupić fotel Diablo Chairs?

REKLAMA

Z foteli Diablo korzystamy w Check-Poincie od ponad roku. Dzięki temu dobrze poznałem modele z różnych półek cenowych. A jako osoba, która codziennie wiele godzin spędza przed komputerem, umiem docenić wygodę oraz wysoką jakość wykonania. Dlatego też bez obaw mogę polecić te fotele nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy nie chcą przepłacać za produkty najdroższych marek.

Ten oraz inne ciekawe fotele znajdziecie w rankingu na stronie gamingchairs.pl.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA