REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Święta przyszły wcześniej: jeden klik i masz za darmo Assassin's Creed Black Flag na PC

Ubisoft przygotował bardzo przyjemną akcję promocyjną dla fanów serii o zakapturzonych zabójcach. Od 11 do 18 grudnia Assassin's Creed Black Flag można dodać do swojej cyfrowej kolekcji zupełnie za darmo.

11.12.2017
17:40
Jeden klik i masz za darmo Assassin's Creed Black Flag na PC.
REKLAMA
REKLAMA

Assassin's Creed Black Flag to najlepsza odsłona serii od wielu, wielu lat. Gra okazała się znacznie lepsza niż wszyscy sądzili. Wszystko dzięki zerwaniu z pompatyczną atmosferą i postawieniu na otwarty świat oraz wspaniałą, piracką otoczkę. Mniej było tutaj asasynów i templariuszy, a więcej niczym nieskrępowanej zabawy na morzach i oceanach. Wszystko przy bardzo przyjemnym modelu sterowania łajbą i w akompaniamencie niesamowitych szant.

Teraz Assassin's Creed Black Flag można pobrać za darmo na PC. Bez żadnych haczyków.

Aby to zrobić, trzeba wejść na przygotowaną z tej okazji witrynę, a następnie zarejestrować Assassin's Creed Black Flag we własnej kolekcji cyfrowych gier. Oczywiście będzie do tego potrzebne konto na platformie uPlay. Jeżeli go nie macie, nic się nie stało. Zawsze możecie skorzystać z procesu prostej rejestracji. Ewentualnie wykorzystać sparowane konsolowe konto PSN/Xbox.

za darmo Assassin's Creed Black Flag na PC class="wp-image-643875" title="za darmo Assassin's Creed Black Flag na PC"
REKLAMA

Gdy gra zostanie już dodana do waszej biblioteki, pojawi się możliwości zainstalowania programu uPlay. To właśnie za jego pośrednictwem uruchamia się gry Ubisoftu na PC. Aplikacja działa w podobny sposób co Steam od Valve czy Origin od Electronic Arts. Niestety, platforma jest dedykowana wyłącznie komputerom z systemem Windows. MacOS oraz uPlay? To nie jest połączenie, na którym zależy Francuzom z Ubisoftu.

Pamiętajcie, że promocja na Assassin's Creed Black Flag jest ograniczona czasowo. Grę dodacie za darmo do biblioteki cyfrowych produkcji Ubisoftu wyłącznie przez ograniczony czas. Oferta Ubisoftu trwa od 11 do 18 grudnia 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA