REKLAMA

Xiaomi ma chrapkę na nasz rynek. Mi Mix 2 oficjalnie trafia do Polski, a wraz z nim świetnie wycenione gadżety

Xiaomi właśnie ogłosiło wprowadzenie do Polski nowego sztandarowego smartfonu oraz wielu ciekawych gadżetów. Wszystkie z nich będą dostępne w wyjątkowo dobrych cenach.

14.11.2017 12.00
Jaki smartfon do 1700 zł kupić? Xiaomi Mi Mix 2.
REKLAMA
REKLAMA

Gwiazdą dzisiejszej premiery był zdecydowanie Xiaomi Mi Mix 2. Jest to najnowszy bezramkowy smartfon od Xiaomi, który ma specyfikację z absolutnie najwyższej półki. Napędza go procesor Qualcomm Snapdragon 835 współpracujący z 6 GB RAM.

Ponadto model ten ma ceramiczna obudowę unibody oraz 5,99-calowy wyświetlacz. Nie zabrakło tu też takich dodatków jak NFC oraz dobry aparat z sensorem Sony IMX 386. To piękny smartfon, który pod żadnym względem nie musi wstydzić się konkurencji.

Niestety model ten, delikatnie mówiąc, nie należał do najtańszych i w Chinach był zauważalnie droższy od Xiaomi Mi6. Dlatego bardzo miłym zaskoczeniem jest polska cena tego smartfonu, która wynosi zaledwie 2199 zł.

Oznacza to, że Xiaomi kontynuuje tradycję rozsądnego wyceniania swoich urządzeń, którą zapoczątkowano przy okazji premiery modelu Xiaomi Mi6 i kontynuowano przy okazji polskiej premiery modelu Xiaomi Mi A1.

Xiaomi wprowadziło też do Polski kilka ciekawych gadżetów

Wbrew pozorom Xiaomi nie jest firmą, która skupia się wyłącznie na tworzeniu telefonów. Co więcej, sprzedaje swoje telefony po kosztach, żeby w ten sposób wypromować markę oraz inne swoje urządzenia. Część z nich także trafiła do Polski. Co istotne, zdecydowano się na wprowadzenie wyłącznie najciekawszych sprzętów, które mają ogromne szanse na zdobycie popularności.

 class="wp-image-626749"

Pierwszym z nich jest elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter. Jest to jedno z najciekawszych i najniżej wycenionych urządzeń tego typu na rynku. W chińskich sklepach musieliśmy zapłacić za nią około 1400 zł, w Polsce będzie kosztować 1799 zł.

 class="wp-image-595849"

Do polskich sklepów trafi też Mi Action Camera 4K, która jest jedną z najlepszych tanich kamer sportowych dostępnych na rynku. W Chinach gadżet taki jest wyceniony na 350 zł, zaś w polskich sklepach będzie ona kosztować 599 zł.

 class="wp-image-626746"

Kolejna nowość to ciekawostka, a mianowicie Mi Bedside Lamp. Jest to minimalistyczny gadżet, który powinien ładnie prezentować się przy każdym łóżku. Pozwala ona na wybór koloru emitowanego przez nią światła. Można nią też sterować przy użyciu smartfona. Cena tego gadżetu jest bardzo rozsądna i wynosi 199 zł, prawie tyle samo, co w Państwie Środka.

 class="wp-image-626743"

Ostatnia nowość to oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2. Coś, co może bardzo mocno przydać się właśnie teraz. Jest to jeden z najlepszych stosunkowo tanich sprzętów tego typu na rynku. Jego cena w Chinach wynosi około 500 zł, zaś w Polsce 849 zł.

Xiaomi coraz lepiej radzi sobie w Polsce.

REKLAMA

Chińska marka zauważyła, że ma nad Wisłą wielu oddanych fanów. Właśnie dlatego bardzo aktywnie u nas działa i wprowadza na rynek wiele wyjątkowo rozsądnie wycenionych produktów. Co więcej, sprzęty te będą dostępne nie tylko w Internecie oraz małych sklepikach.

Xiaomi od kilku miesięcy współpracuje bowiem z dystrybutorem Ingram Micro, który odpowiada za dostarczanie produktów tej firmy do dużych sieci sklepów, takich jak RTV Euro AGD oraz Neonet. Wyżej wymienione sprzęty także do nich trafią. To wszystko pozwala podejrzewać, że popularność chińskich produktów w naszym kraju będzie rosła i nawet osoby nieobeznane w rynku elektroniki przekonają się, że rzeczywiście #XiaomiLepsze.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA