REKLAMA

Vectra nie działa. Użytkownicy z całej Polski nie mogą połączyć się z internetem

Nie żebym był przesadnie zdziwiony, bo hasłem Vectra nie działa przez ostatnie dwa lata często informowałem kolegów, że spóźnię się do wirtualnej redakcji. Teraz jednak Vectra nie działa w całej Polsce.

24.11.2017 12.07
vectra internet nie działa
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy z całego kraju zgłaszają problemy z działaniem internetu od Vectry. Sądząc po liczbie i charakterze komentarzy na profilu operatora na Facebooku, infolinia również nie daje rady natłokowi zapytań:

 class="wp-image-633589"

Vectra nie działa - kiedy operator naprawi usterkę?

Tego niestety nie wiemy. Pomimo świadomości istnienia problemu operator nie kwapi się, aby poinformować na swoich profilach społecznościowych ani o samej awarii, ani o przewidywanym terminie jej usunięcia. Tymczasem jeśli spojrzeć na Downdetector, problem braku dostępu do Sieci daje się we znaki coraz większej liczbie użytkowników:

 class="wp-image-633586"

Nie mogę powiedzieć, żebym był zaskoczony.

REKLAMA

Vectra słynie z niestabilnego działania swoich usług, a mniejsze lub większe przerwy w dostawie zdarzają się temu operatorowi notorycznie. Można by pomyśleć, że przy świadomości skali problemu firma powinna nauczyć się lepiej porozumiewać z użytkownikami odciętymi od dostępu do Sieci, na przykład informując ich o statusie napraw na Facebooku lub SMS-owo (o przysłaniu nowej oferty na telefon jakoś zawsze pamiętają...).

Osobiście cieszę się tylko, że dzisiejsza awaria mnie nie dotknęła. Zdążyłem tydzień temu opuścić ten okręt i teraz mogę tylko pokiwać ze zrozumieniem głową, gdy ktoś powie Vectra nie działa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA