REKLAMA

Pierwszy raz w Polsce Liga Mistrzów UEFA i Premier League w jakości 4K

Platforma nc+ jako pierwszy nadawca w Polsce będzie oferować swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych w rozdzielczości 4K. Inauguracja jeszcze w tym miesiącu.

08.11.2017 12.59
sport w 4K Polska UltraBOX+
REKLAMA
REKLAMA

Tak jak zapowiadano, dekoder 4K UltraBOX+ jest już wprowadzany do oferty nc+. By nas zachęcić do przejścia w świat wysokiej rozdzielczości, dostawca przygotował nie lada gratkę dla fanów sportu, a w szczególności piłki nożnej. Jego abonenci już w listopadzie będą mogli zobaczyć mecze Ligi Mistrzów UEFA i Premier League transmitowane w 4K.

Pierwszym meczem oferowanym w tej jakości będzie spotkanie Ligi Mistrzów UEFA Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur, które odbędzie się 21 listopada. Oprócz spotkań Ligi Mistrzów UEFA platforma nc+ będzie transmitować w 4K mecze angielskiej Premier League. W listopadzie widzowie zobaczą na żywo mecz kandydatów do tytułu mistrzowskiego Liverpool – Chelsea oraz spotkanie Watford – Manchester United.

Z kolei w grudniu platforma nc+ udostępni transmisje w 4K siedmiu spotkań ligi angielskiej – po jednym w każdej kolejce. Wśród planowanych transmisji znalazły się spotkania: Arsenal – Manchester United, Manchester United – Manchester City, Huddersfield Town – Chelsea, Manchester City – Tottenham, Arsenal – Liverpool, Liverpool – Swansea City oraz Crystal Palace – Manchester City.

Sport w 4K możliwy dzięki dekoderowi 4K UltraBOX+.

Tak jak wszystkie dekodery nc+, 4K UltraBOX+ można podłączyć do Internetu i zyskać dostęp do biblioteki VOD i nc+ GO TV, w której znajduje się 12 tys. filmów, seriali i programów na życzenie. Dzięki dostępowi do wypożyczalni filmów bezpośrednio na dekoderze, fani kina będą mogli zobaczyć również najnowsze kinowe produkcje na ekranie telewizora, jeszcze przed premierą w TV.

Jeśli produkcje będą dostępne w jakości 4K, a dekoder będzie podłączony do łącza internetowego o odpowiedniej przepustowości, dekoder 4K odtworzy materiały w tej jakości zarówno z kolekcji nc+ GO TV, jak również z VOD. Dzięki funkcji zdalnego nagrywania, użytkownicy usługi nc+ GO mogą zlecić nagranie programu telewizyjnego na dekoderze podłączonym do Internetu bezpośrednio z urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją nc+ GO z dowolnego miejsca.

Dekoder 4K UltraBOX+ oferuje również Multirecording, a więc możliwość nagrywania trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego „na żywo” (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder zyskuje kolejną funkcjonalność „Fast Zapping”, co zagwarantuje bardzo szybkie przełączanie się między kanałami. 4K UltraBOX+ został wyposażony w dysk twardy o pojemności 1 TB, co pozwala na zapisanie do 600 godz. nagrań.

Ile to kosztuje?

Dekoder 4K UltraBOX+ jest oferowany w wybranych pakietach telewizyjnych i ofertach łączonych Telewizja + Internet + Telefon. Sprzęt będzie również dostępny w świątecznej promocji platformy nc+ „Extrakasa”, w ramach której klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na Internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).

REKLAMA
sport w 4K Polska UltraBOX+ class="wp-image-623683"

W zależności od wybranego pakietu TV, karta może zostać doładowana kwotą od 100 zł do 500 zł, a Klienci, którzy dodatkowo zawrą umowy na Internet i telefon, mogą otrzymać kolejne bonusy w postaci doładowania w wysokości 200 zł (100 zł od usługi). Przykładowo, kupując pakiet telewizji EXTRA+ (154 kanały, 79 w HD) z pakietem kanałów CANAL+ oraz usługami NC+ INTERNET 35 lub 100 GB i NC+ TELEFON, Klient może otrzymać na przedpłaconej karcie płatniczej łącznie 450 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA