REKLAMA

Listopadowe gry w PS Plus - najlepiej mają posiadacze PSVR, ale Wormsami na PS4 też nie pogardzę

Sony przedstawiło kolejne gry, które już niebawem będzie można pobrać bez dodatkowych opłat w ramach abonamentu PS Plus. Niestety, tym razem obyło się bez nadmiernej ekscytacji.

02.11.2017 08.18
Znamy listopadowe gry w PS Plus. Najlepiej mają posiadacze PSVR
REKLAMA
REKLAMA

Po kilku naprawdę dobrych miesiącach z grami w ramach PS Plus nastąpił okres obniżenia kondycji. Tym razem największymi gwiazdami abonamentu są dżdżownice z Worms Battlegrounds, które pobierzemy bez dodatkowych opłat dla konsoli PlayStation 4. Przyznam, że akurat w tę odsłonę nie miałem okazję zagrać. To będzie pierwszy raz od niepamiętnych czasów, kiedy PlayStation Plus faktycznie poszerzy moją cyfrową bibliotekę, a ja nie spotkam się z informacją „już kupione“.

 class="wp-image-619756"

W listopadzie najbardziej dopieszczeni mogą czuć się abonenci PS Plus posiadający PSVR.

Użytkownicy gogli wirtualnej rzeczywistości Sony dostaną aż dwie naprawdę niczego sobie pozycje. Pierwsza to Until Dawn: Rush of Blood - strzelanina na szynach w klimatach horroru. Pamiętam, że właśnie dzięki temu tytułowi odkryłem, jak kapitalne uczucie towarzyszy strzelaniu z dwóch giwer (dwóch kontrolerów Move) w wirtualnej rzeczywistości. Chwilę potem miałem serce w gardle, ponieważ w Until Dawn: Rush of Blood zastosowano kilka naprawdę przerażających ujęć.

Drugim tytułem dla PSVR, w który zagramy również na PS4 w tradycyjnym trybie ekranowym, jest Bound. To naprawdę dobra, bardzo ciekawa stylistycznie gra platformowa, która powstała w Polsce. Odpowiada za nią studio Plastic znajdujące się w Łodzi. Polecam i po cichu liczę na Bound 2.

 class="wp-image-619762"

To tyle, jeżeli chodzi o głośne i znane produkcje.

Posiadacze Vity mogą liczyć na Broken Sword 5: The Serpent’s Curse oraz Dungeon Punks. Ten drugi tytuł jest możliwy do uruchomienia również na PlayStation 4. Jeżeli wciąż macie w salonie poczciwe PS3, w listopadzie do kolekcji gier od zaraz możecie dodać zestaw R-Type Dimensions oraz Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic. Do tego, jak co miesiąc, Sony przepycha kolanem swoją społecznościową grę To jesteś Ty! wykorzystującą aplikację PlayLink.

Dla przypomnienia, w zeszłym miesiącu gwiazdami programu PS Plus były gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz zestaw horrorów Amnesia. Wcześniej dostaliśmy InFamous: Second Son oraz Child of Light, a jeszcze wcześniej Just Cause 3 oraz Assassin’s Creed: Freedom Cry.

Powoli zacząłem się już przyzwyczajać do topowych gier z Plusa.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA