Doskonałość OLED-a i taniec świateł. Oto telewizor Philips 973

Patronat medialny

Panel OLED, algorytm P5 Perfect Picture i system Ambilight z trójstronnym podświetleniem. Całość sprawia olśniewające wrażenie i trudno wyobrazić sobie jeszcze lepszy telewizor.

18.11.2017 16.54
nowoczesna telewizja 4k hdr Philips OLED 973

Dzięki panelowi OLED oraz mechanizmowi P5 Perfect Picture najnowszy sztandarowy telewizor Philipsa, prezentowany na targach Audio Video Show & Smart Home jest absolutnym faworytem jeśli chodzi o jakość obrazu i jego oprawę. Jego panel OLED od LG Display to niesamowity kontrast, 10-bitowa paleta kolorów i brak problemów związanych z kątami widzenia.

Dodatkową zaletą panelu OLED jest bardzo smukła rama dookoła ekranu, co pozwoliło Philipsowi zmieścić w telewizorze wysokiej klasy zintegrowany 60-watowy system dźwięku 6.1 w standardzie. Soundbar może być umieszczony pod telewizorem lub zamocowany na ścianie.

No i nie zapominajmy o Ambilight, czyli znaku rozpoznawczym Philipsa. Na OLED 973 robi szczególne wrażenie.

Philips OLED 973 class="wp-image-629623"

Philips OLED 973 jest wyposażony w system Ambilight Spectra XL, czyli mechanizm składający się z malutkich diod LED i który wzmacnia doznania podczas oglądania filmów czy seriali poprzez barwne projekcje na ścianie za telewizorem.

System Ambilight można w dowolnej chwili wyłączyć lub dostosować do własnych potrzeb w taki sposób, by oświetlenie pasowało do każdego pomieszczenia. Światła LED można uruchomić także wtedy, gdy telewizor jest nieaktywny, co pozwoli dostosować nastrój salonu do każdej sytuacji.  To bardzo miły dodatek, bo dzięki niemu będąc wpatrzeni w ekran na krawędzi pola widzenia nadal widzimy te same barwy, co na tymże ekranie, dając złudzenie większej imersji.

Philips OLED 973 dostępny jest do zapoznania się na targach Audio Video Show & Smart Home organizowanych w Warszawie. Impreza potrwa do niedzieli.

Patronat medialny
Najnowsze