Cyfrowa rozrywka w zasięgu ręki - to prezent Orange na Święta

Lokowanie produktu

Święta to czas magiczny. To czas, w którym zasiadamy przy stole, by spędzić miłe chwile z rodziną, a potem zaglądamy pod choinkę w poszukiwaniu prezentów. Ale zanim do tego dojdzie, czekają nas przygotowania, które nierzadko spędzają sen z powiek.

16.11.2017 10.53
orange love

Zakupy, sprzątanie, jeszcze jedne zakupy, bo na pewno o czymś zapomnieliśmy, zapraszanie rodziny i przyjaciół – cały ten proces przygotowania do Świąt potrafi zmęczyć. A do tego coroczne wybieranie prezentów, które – trzeba sobie jasno powiedzieć – jest sporym wyzwaniem. Czy ja już nie kupiłem tego samego mojej żonie w zeszłym roku? – kłębią się myśli w większości głów osób, które muszą jeszcze zająć się przygotowaniem wigilijnej kolacji. A do obdarowania jest zwykle więcej niż jeden bliski.

A gdyby tak... tym razem zrobić sobie i rodzinie wspólny prezent, który ucieszy wszystkich?

Co nasi najbliżsi chcieliby dostać jako świąteczny podarek? Córka nowego smartfona, aby móc długie godziny – o zgrozo! - gadać z chłopakiem i siedzieć na fejsie (może niekoniecznie przy wigilijnym stole). Syn? Pewnie jakąś konsolę. Ty zadowoliłbyś się nowym telewizorem (Polska na Mistrzostwach Świata!), a twoja żona, cóż, gwarantuję ci, że jeśli będzie mieć chwilę, by obejrzeć odcinek nowego serialu na dużym ekranie, będzie wniebowzięta.

Jak to wszystko ze sobą połączyć? - zastanawiasz się, a widmo wydatków przeraża cię bardziej niż przegrana Polaków w najbliższym meczu. Orange poczuł już magię Świąt i pomyślał za ciebie, jak to wszystko ogarnąć, by od razu nie wyskakiwać z gotówki i nie tracić czasu na jeżdżenie po sklepach.

Jeśli kupisz ofertę Orange Love, dostaniesz za złotówkę smartfona Samsung Galaxy J3 (2016), a oprócz tego będziesz mógł dokupić dwa urządzenia, takie jak np. telewizor czy konsola do gier czy telefon za 0 zł na start, w 48 korzystnych ratach.

Kto zatem może dostać smartfona?

Wszyscy ci, którzy zamówią Orange Love w pakiecie 3 usług (internet 4G dla domu, telewizja i abonament komórkowy) lub 4 usług (internetu, telewizji, abonamentu komórkowego i domowego) i lub zmienią technologię obecnej usługi internetowej na światłowód. Smartfon trafi w twoje ręce (przynajmniej dopóki nie sprezentujesz go komuś innemu), jeśli zdecydujesz się być w Orange Love przez 24 miesiące.

Telefon jest oferowany w trzech wersjach kolorystycznych i może okazać się fajnym prezentem dla któregoś z nastoletnich dzieciaków. Całkiem wytrzymała bateria, smukły kształt i niezły aparat – Samsung Galaxy J3 (2016) może sprawdzić się także jako pierwsza komórka dla najmłodszych. Telefon wyposażony jest w Dual SIM, a więc jeśli potrzebujesz jednocześnie korzystać z dwóch numerów, np. tego dla rodziny i znajomych oraz służbowego, warto rozważyć jego wybór.

Ale to nie wszystko, wszak każdemu należy się coś miłego w te Święta (tobie też!).

Smartfona możemy podarować komuś bliskiemu albo sobie, ale co z resztą rodziny? I dla nich znajdą się prezenty. Co jest do wyboru?

Zestawy z nowoczesnymi telewizorami, telewizor i smartfon, dwa smartfony albo konsola w zestawie ze smart TV w dobrej cenie na raty – wystarczy zdecydować się na zakup dowolnego pakietu Orange Love. Jeśli chcesz uszczęśliwić jakiegoś gracza, warto rozważyć zestaw z Xboksem One S i 32-calowym telewizorem Samsung Smart TV FHD M5602. To duet nie tylko dla tych, którzy lubią gry wideo, ale także uwielbiają oglądać seriale. Święta to czas, w którym warto chwilę się zatrzymać, pobyć z innymi i... nadrobić serialowe zaległości. Bo kto powiedział, że nasze ulubione produkcje musimy oglądać sami?

Jeśli nie tylko my potrzebujemy telewizora, ale mamy kogoś, komu także przydałby się nowy sprzęt (na przykład żonie, kiedy ty oglądasz mecz), warto przyjrzeć się innemu zestawowi – dwóm telewizorom: 55-calowemu Samsungowi Smart TV 4k MU6102 i 32-calowemu Samsungowi Smart TV FHD M5602. Kevin sam w domu, którego już zapowiedziała jedna ze stacji telewizyjnych, na nowym i dużym ekranie? To mogłoby być coś. Zwłaszcza że już teraz sam przed sobą możesz się przyznać – i tak obejrzysz tę nieśmiertelną, świąteczną produkcję kolejny rok z rzędu. Święta bez Kevina? To niemożliwe.

Dla tych, którzy potrzebują nowych smartfonów (jeśli jesteś rodzicem , nawet się nie zastanawiaj) Orange przygotował następujące zestawy: Samsunga Galaxy S8 i Samsunga Galaxy J5 (2017) oraz 55-calowy telewizor Samsung Smart TV 4k MU6102 i smartfon Samsung Galaxy S8.

Warto jak najszybciej pomyśleć nad wyborem danego zestawu, jeśli chcesz otrzymać go jeszcze przed Świętami i zrobić rodzinie niespodziankę.

Wybrane urządzenia kosztują 0 zł na start, a zatem na samym początku nie czeka cię żaden wydatek, co w okresie świątecznym może być pożądanym rozwiązaniem. Płatność rozłożona jest na 48 niewysokich rat – w zależności od zestawu to od 49 zł do 109 zł miesięcznie.

Orange Love jest ofertą łączącą wiele usług i usprawniającą działanie domu – wszystko znajduje się w jednym pakiecie i na jednym rachunku, nie musisz więc obawiać się, że zapomnisz za coś zapłacić. W ramach pakietu można skorzystać z szybkiego internetu (również w technologii światłowodowej), abonamentu komórkowego, domowego lub wykupić ofertę telewizyjną.

To co, gotowy na Święta (i prezenty)?

Lokowanie produktu
Najnowsze