Gry  /  News

Muzyk O.S.T.R. oraz zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk w Need for Speed: Payback. Posłuchaj, jak brzmią

Picture of the author

Po mocno rozczarowującym Need for Speed z 2015 roku (chyba wszyscy po cichu liczyliśmy na Underground 3) przyszedł czas na kolejną odsłonę wyścigowej serii. Need for Speed: Payback będzie trochę jak Szybcy i Wściekli. Dlatego EA Polska zadbało o odpowiednią obsadę z pazurem.

Need for Speed: Payback dostanie bohaterów z krwi i kości. Wątek fabularny ma silnie oscylować wokół ekipy kierowców wyścigowych, którzy w pewnym stopniu będą przypominać obsadę Szybkich i Wściekłych. Relacje między postaciami mają być ważną częścią opowieści, a wyraziści bohaterowie budować tożsamość nowej odsłony. Jako, że od bardziej realistycznych wyścigów mam zainstalowaną Forzę Motorsport 7 oraz Gran Turismo Sport, nie przeszkadza mi to filmowe podejście. Zaszalejmy.

EA Polska postawiło na znane i lubiane nazwiska w polskiej wersji Need for Speed: Payback.

W grze usłyszymy muzyka Adama O.S.T.R. Ostrowskiego oraz zawodniczkę mieszanych sztuk walk Joannę Jędrzejczyk. Gwiazdą nieco mniejszego kalibru jest aktor nowego pokolenia Piotr Stramowski, którego możecie znać z takich tytułów jak Pitbull oraz Botoks. Cała trójka pojawiła się w studio nagraniowym, a efekty ich pracy możecie podziwiać na materiale reklamowym opublikowanym na YouTube przez EA Polska:

Niestety, mam złe wiadomości dla wszystkich graczy, którzy będą zechcą zagrać w Need for Speed: Payback po angielsku.

Na komputerach osobistych będzie to niemożliwe. Wersja gry na platformie cyfrowej dystrybucji Origin ma wspierać tylko i wyłącznie rodzimą wersję językową. EA stosuje taki zabieg od jakiegoś czasu, walcząc w ten sposób z handlem polskimi kluczami aktywacyjnymi na zachodnich rynkach.

Posiadacze konsol znajdą się w uprzywilejowanej pozycji. Na PS4 oraz Xbox One fani serii będą mogli wybrać między polską oraz angielską wersją językową.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst