REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Muzyk O.S.T.R. oraz zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk w Need for Speed: Payback. Posłuchaj, jak brzmią

Po mocno rozczarowującym Need for Speed z 2015 roku (chyba wszyscy po cichu liczyliśmy na Underground 3) przyszedł czas na kolejną odsłonę wyścigowej serii. Need for Speed: Payback będzie trochę jak Szybcy i Wściekli. Dlatego EA Polska zadbało o odpowiednią obsadę z pazurem.

07.11.2017
17:25
Tak brzmi O.S.T.R. oraz Joanna Jędrzejczyk w Need for Speed: Payback
REKLAMA
REKLAMA

Need for Speed: Payback dostanie bohaterów z krwi i kości. Wątek fabularny ma silnie oscylować wokół ekipy kierowców wyścigowych, którzy w pewnym stopniu będą przypominać obsadę Szybkich i Wściekłych. Relacje między postaciami mają być ważną częścią opowieści, a wyraziści bohaterowie budować tożsamość nowej odsłony. Jako, że od bardziej realistycznych wyścigów mam zainstalowaną Forzę Motorsport 7 oraz Gran Turismo Sport, nie przeszkadza mi to filmowe podejście. Zaszalejmy.

EA Polska postawiło na znane i lubiane nazwiska w polskiej wersji Need for Speed: Payback.

W grze usłyszymy muzyka Adama O.S.T.R. Ostrowskiego oraz zawodniczkę mieszanych sztuk walk Joannę Jędrzejczyk. Gwiazdą nieco mniejszego kalibru jest aktor nowego pokolenia Piotr Stramowski, którego możecie znać z takich tytułów jak Pitbull oraz Botoks. Cała trójka pojawiła się w studio nagraniowym, a efekty ich pracy możecie podziwiać na materiale reklamowym opublikowanym na YouTube przez EA Polska:

Niestety, mam złe wiadomości dla wszystkich graczy, którzy będą zechcą zagrać w Need for Speed: Payback po angielsku.

REKLAMA

Na komputerach osobistych będzie to niemożliwe. Wersja gry na platformie cyfrowej dystrybucji Origin ma wspierać tylko i wyłącznie rodzimą wersję językową. EA stosuje taki zabieg od jakiegoś czasu, walcząc w ten sposób z handlem polskimi kluczami aktywacyjnymi na zachodnich rynkach.

Posiadacze konsol znajdą się w uprzywilejowanej pozycji. Na PS4 oraz Xbox One fani serii będą mogli wybrać między polską oraz angielską wersją językową.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA