REKLAMA

The Turing Test oraz Medal of Honor: Airborne od dziś za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

Już można pobrać druga partię gier udostępnionych w ramach październikowej promocji Gry z Gold. Do Gone Home i Raymana 3 dochodzą kolejne dwie produkcje: The Turing Test oraz MoH: Airborne.

16.10.2017 16.01
The Turing Test Medal of Honor: Airborne za darmo
REKLAMA
REKLAMA

W tym miesiącu Gry z Gold były szczególnie ciekawe dla posiadaczy konsol Xbox One posiadających wykupiony abonament Xbox Live Gold (koszt ok. 220 zł rocznie, w zależności od sklepu). Gry z Gold to jeden z argumentów do posiadania abonamentu: co miesiąc udostępniane są subskrybentom cztery gry za darmo. Dwie na Xbox One i dwie na Xbox 360, które można uruchomić również na Xbox One.

Każda z gier dostępna jest wyłącznie w danym miesiącu. Jeżeli nie zdecydujemy się jej pobrać w czasie promocji, to stuprocentowy rabat na nią zniknie. Wszystkie pobrane w ten sposób gry są jednak dostępne dla nas również i do nieodpłatnego pobrania po promocji dopóki nadal jesteśmy członkami Xbox Live Gold. A gry na Xbox 360 są przyznawane dożywotnio, również jeżeli zrezygnujemy z subskrypcji.

Od dziś można pobrać dwie nowe gry:

The Turing Test (Xbox One)

Bohaterką Turing Test jest Ava Turing – inżynier na stacji kosmicznej znajdującej się na Europie – księżycu Jowisza. Oczywiście to nazwisko jest nieprzypadkowe – Alan Turing to twórca tytułowego Testu Turinga, mającego za zadanie odsiać umysły ludzkie od sztucznej inteligencji. Gra spodoba się miłośnikom słynnego Portala – w trakcie rozwiązywania tajemnicy Europy, napotkamy całą serię logicznych zagadek. Gra zapowiada się bardzo intrygująco, nie tylko z uwagi na ciekawe zagadki, ale również i na otoczkę: twórcy obiecują, że fabuła nas zaskoczy, i to nieraz.

Medal of Honor: Airborne (Xbox 360 i Xbox One)

REKLAMA

Medal of Honor: Airborne to jeden z gorszych reprezentantów tej słynnej serii. Trzeba jednak przyznać, że tryb multiplayer zbierał pochwały w recenzjach, a udostępnienie tej gry za darmo może zapewnić mu drugie życie. Gra koncentruje się – a jakże – na drugiej wojnie światowej i na siłach desantowych. Oznacza to, że nie tylko nasz refleks będzie się liczył, ale również i strategiczne i taktyczne decyzje związane z wyborem naszego punktu desantowego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA