REKLAMA

Check-Point kontra Tomorrow.gg - niebawem rozpocznie się druga kolejka Polskiej Ligi Esportowej

Tym razem zawodnikom Check-Point przyjdzie się zmierzyć z Tomorrow.gg. To mocna drużyna, która stanowi kolejną wysoko postawioną poprzeczkę w drodze do meczów przeciwko najlepszym.

02.10.2017 17.35
Check-Point CS GO
REKLAMA
REKLAMA

Powoli przechodzimy do ligowej rutyny. W pierwszym tygodniu zobaczyliśmy wszystkie drużyny w akcji i wiemy mniej więcej, czego można spodziewać się po każdej z nich. Dzisiaj zaczynamy kolejne mecze. Check-Point czeka mecz z Tomorrow.gg, teoretycznie lepszym rywalem, który do drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej również dostał się dzięki kwalifikacjom.

Przed zawodnikami wspieranymi przez Redakcję Spider's Web jeszcze wiele ważnych spotkań ze znacznie lepszymi przeciwnikami. Na szczęście presja pierwszego meczu powinna zejść już z graczy Check-Pointu, a co za tym idzie, ich kolejne występy uspokoją się znacznie względem tego, co widzieliśmy w zeszłym tygodniu. Mamy warunki, żeby Tomorrow.gg postawić konkretne wyzwanie, a może nawet wygrać z ich obiecującymi zawodnikami.

Drużynie Check-Point po raz kolejny możemy kibicować podczas transmisji na Twitchu o godzinie 20:00.

Dzisiaj powinniśmy zobaczyć wyrównane, emocjonujące spotkanie. Jeśli forma będzie sprzyjać naszym zawodnikom, mecz z Tomorrow.gg może zapewnić im pierwsze zwycięstwo. Czy tak faktycznie się stanie? O to zapytaliśmy Jakuba "Jaszczura 1337" Sochę - byłego gracza, a obecnie eksperta i komentatora CS:GO:

Spider's Web: Jak oceniasz szanse zwycięstwa Check-Point w meczu z Tomorrow.gg?

Jakub "Jaszczur 1337" Socha: Moim zdaniem lekkim faworytem w tym spotkaniu jest drużyna Tommorow.gg ze względu na duże doświadczenie zebrane przez zawodników tej ekipy podczas meczów o wysoką stawkę, natomiast już w kwalifikacjach drużyna Check-Point pokazała, że potrafi wygrywać z wyżej notowanymi rywalami jak np. Venatores. Szanse w tym meczu oceniam na 60/40 z przewagą dla Tommorow.gg

Spider's Web: Których zawodników powinniśmy najbardziej obserwować? Kto przyczyni się do potencjalnego zwycięstwa każdej z drużyn?

Jakub "Jaszczur 1337" Socha: Jeżeli Check-Point marzy o zwycięstwie to "PTR" i "Fission" muszą mieć dobry dzień i kręcić minimum 20 fragów na mapę. W przeciwnym wypadku będzie niezwykle trudno, ale trzeba też pamiętać że CS:GO to gra drużynowa, toteż nikt nie może odstawać w sposób znaczący od reszty. Jeśli chodzi o ekipę Tommorow.gg to tam warto zwrócić uwagę na "setona" i "nexo". Ta dwójka gra ze sobą od dłuższego czasu w różnych zespołach i chłopaki rozumieją się bez słów. Ich dobra współpraca może pozytywnie wpłynąć na morale całej drużyny.

REKLAMA

Drugi mecz Check-Point rozpoczyna się w poniedziałek 2 października o 20:00. Redakcja Spider's Web zachęca do kibicowania. Mamy nadzieję, że nasza drużyna dostarczy kibicom ciekawego spotkania, niezależnie od ostatecznego wyniku.

Transmisję można obejrzeć klikając w ten link.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA