Operatorzy  / News

Orange daje za darmo 6 GB internetu, bo Polacy strzelili 6 bramek. Wystarczy wysłać SMS, aby odebrać bonus

Picture of the author

Już dziś możesz dostać darmowe 6 GB pakietu danych od Orange. Kolejna paczka już w niedzielę, a wielkość pakiety zależy od liczby goli w meczu Polski.

Pakiet Kibica w Orange to dodatkowe gigabajty danych. Ich liczba jest uzależniona od… liczby goli, jakie reprezentacja Polski zdobędzie w meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2018. Nawet jeśli nie jesteś kibicem, możesz skorzystać z promocji. Wystarczy, że masz telefon w sieci Orange.

Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 6:1, dzięki czemu możesz odebrać 6 GB danych.

Mecz z Armenią zakończył się spektakularnym zwycięstwem Polaków, dzięki czemu można odebrać sporą paczkę danych. Nasza reprezentacja strzeliła 6 goli, więc bonusowy pakiet wynosi 6 GB.

Aby odebrać paczkę danych należy wysłać SMS-a na numer 277 zawierającego poprawne hasło aktywacyjne, które brzmi: AWANSBLISKO. Jeżeli nie zdążyłeś przed meczem, nic nie szkodzi. SMS-a można wysłać do godziny 23:59 w dniu 08.10.2017.

Bonus pojawi się na koncie w czasie maksymalnie 24 godzin, ale uwaga: jest ważny tylko przez pięć dni od aktywacji.

Kto może skorzystać z oferty Pakietu Kibica?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci oferty Orange na kartę (w tym ofert Zetafon i Minutofon), klienci ofert Mix, a także klienci korzystający z abonamentu w Orange.

Koszt wysłania SMS-a to 20 gr dla użytkowników Orange na kartę, a dla klientów korzystających z ofert na abonament cena jest zmienna i wynosi tyle, ile kosztuje wysłanie SMS-a na numer komórkowy w kraju.

Już w niedzielę kolejny mecz Polski i kolejna szansa na darmowe gigabjaty.

Już w niedzielę, 8 października, Polska zagra z Czarnogórą. Będzie to kolejna okazja do zebrania dodatkowych gigabajtów. Ilu? Dokładnie tylu, ile goli strzelą Polacy.

Zasady są takie same, ale zmieni się hasło, które trzeba wysłać w SMS-ie pod numer 277. Hasło nie jest jeszcze znane. Pojawi się na Facebooku Orange Polska po zakończeniu meczu.

Regulamin akcji znajdziecie na stronie Orange.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst