REKLAMA

Orange daje za darmo 6 GB internetu, bo Polacy strzelili 6 bramek. Wystarczy wysłać SMS, aby odebrać bonus

Już dziś możesz dostać darmowe 6 GB pakietu danych od Orange. Kolejna paczka już w niedzielę, a wielkość pakiety zależy od liczby goli w meczu Polski.

06.10.2017 08.29
Orange 6 gb za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Pakiet Kibica w Orange to dodatkowe gigabajty danych. Ich liczba jest uzależniona od… liczby goli, jakie reprezentacja Polski zdobędzie w meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2018. Nawet jeśli nie jesteś kibicem, możesz skorzystać z promocji. Wystarczy, że masz telefon w sieci Orange.

Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 6:1, dzięki czemu możesz odebrać 6 GB danych.

Mecz z Armenią zakończył się spektakularnym zwycięstwem Polaków, dzięki czemu można odebrać sporą paczkę danych. Nasza reprezentacja strzeliła 6 goli, więc bonusowy pakiet wynosi 6 GB.

Aby odebrać paczkę danych należy wysłać SMS-a na numer 277 zawierającego poprawne hasło aktywacyjne, które brzmi: AWANSBLISKO. Jeżeli nie zdążyłeś przed meczem, nic nie szkodzi. SMS-a można wysłać do godziny 23:59 w dniu 08.10.2017.

Bonus pojawi się na koncie w czasie maksymalnie 24 godzin, ale uwaga: jest ważny tylko przez pięć dni od aktywacji.

Kto może skorzystać z oferty Pakietu Kibica?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci oferty Orange na kartę (w tym ofert Zetafon i Minutofon), klienci ofert Mix, a także klienci korzystający z abonamentu w Orange.

Koszt wysłania SMS-a to 20 gr dla użytkowników Orange na kartę, a dla klientów korzystających z ofert na abonament cena jest zmienna i wynosi tyle, ile kosztuje wysłanie SMS-a na numer komórkowy w kraju.

Już w niedzielę kolejny mecz Polski i kolejna szansa na darmowe gigabjaty.

Już w niedzielę, 8 października, Polska zagra z Czarnogórą. Będzie to kolejna okazja do zebrania dodatkowych gigabajtów. Ilu? Dokładnie tylu, ile goli strzelą Polacy.

REKLAMA

Zasady są takie same, ale zmieni się hasło, które trzeba wysłać w SMS-ie pod numer 277. Hasło nie jest jeszcze znane. Pojawi się na Facebooku Orange Polska po zakończeniu meczu.

Regulamin akcji znajdziecie na stronie Orange.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA