REKLAMA

Świetna wiadomość. Mass Effect: Andromeda i Dead Space 3 dołączają do katalogu „darmowych” gier EA

Electronic Arts ogłosił właśnie kilka istotnych nowości dla abonentów EA Access i Origin Access. Firma doda dwie nowe gry do nieodpłatnego pobrania, obiecuje też wcześniejszy dostęp do kilku nowości.

12.10.2017 15.26
Mass Effect: Andromeda za darmo
REKLAMA
REKLAMA

EA Access dla konsol Xbox One i Origin Access dla komputerów PC to relatywnie nowa usługa od Electronic Arts, która w zamian za niewysoki abonament oferuje wiele benefitów tym, którzy się na niego zdecydują. W zamian za 15 zł miesięcznie lub 80 zł rocznie otrzymują oni następujące korzyści:

  • 10-procentowy rabat na wszystkie gry Electronic Arts dostępne w Sklepie Windows i Origin
  • Wcześniejszy dostęp do nowych gier Electronic Arts, uzyskiwany na 5 dni przed ich rynkową premierą
  • Sukcesywnie poszerzany katalog darmowych gier z gwarancją pozostania ich w ofercie

Katalog gier już całkiem spory. Znajdują się tam gry z serii Battlefield (od Battlefield: Bad Company 2 do ostatniej, czyli Battlefield 1), gry z serii FIFA, NHL, Madden NFL, NBA Live (od 15 do 17), Mirror’s Edge (obie części), Need for Speed i Need for Speed: Rivals, UFC 2, Plants vs Zombies oraz Plants vs Zombies: Garden Warfare (obie części), Unravel, Star Wars Battlefront, Dragon Age Inquisition i Origins, Peggle 2, trylogia Mass Effect, Bejeweled 3, pierwsze dwie części Dead Space oraz Dead Space Ignition, obie części Titanfalla, SSX, Skate 3 i Medal of Honor: Airborne.

Uff.

Plus wszystkie dodatki do Battlefronta i Battlefielda 4. A więc bardzo przyzwoita oferta. Która niedługo zostanie poszerzona o kolejne dwa tytuły.

Mass Effect: Andromeda i Dead Space 3 za darmo dla abonentów EA Access i Origin Access.

Już niedługo abonenci Electronic Arts zyskają dostęp do dwóch bardzo ciekawych tytułów. Mass Effect: Andromeda jest przy tym dość kontrowersyjną produkcją. Jakość jej wykonania i archaiczność mechanik w niej zawartych wywołała mocną krytykę ze strony fanów, stając się plamą na honorze marki Mass Effect na długie lata. Gra jednak została znacząco usprawniona przez kolejne aktualizacje i choć do dojrzałości takiego Wiedźmina 3 brakuje jej sporo, to i tak w ostatnich latach nie wyszło nic lepszego dla fanów space-operowych gier RPG.

Dead Space 3 to z kolei trzecia odsłona uwielbianej przez miliony serii horrorów science-fiction. Choć również nie brakło kontrowersji przy premierach kolejnych odsłon, tak nadal zbierała ona w większości bardzo wysokie noty. Ma niepowtarzalny klimat i potrafi być faktycznie przerażająca.

REKLAMA

Dodatkowo, wydawnictwo przypomniało, że abonenci usługi już niedługo otrzymają wczesny dostęp do wersji demonstracyjnych nowych gier Electronic Arts. Będą to Star Wars Battlefront II oraz Need for Speed: Payback.

Niestety nie wiemy, kiedy nowe Mass Effect i Dead Space trafią do usługi. Electronic Arts zapewnia, że „wkrótce”. Mając w pamięci poprzednie zapowiedzi gier, powinna być to kwestia kilku dni.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA