REKLAMA

Hammer Delta to jeden z najtańszych wzmacnianych telefonów na rynku. Od dziś w Biedronce

W sklepach Biedronka zadebiutował właśnie wzmacniany telefon Hammer Delta, którego cena to zaledwie 159 zł. Sprawdziłem, czy warto go kupić.

02.10.2017 12.14
Hammer Delta to dobry i tani wzmacniany telefon z Biedronki
REKLAMA
REKLAMA

To najtańszy sprzęt w ofercie Hammera, ale nie widać tego po obudowie. Ta została wykonana z twardego plastiku, zaś nieliczne elementy zostały pokryte gumą. Co więcej, Hammer Delta jest bardzo dobrze spasowany. Poszczególne elementy z tworzywa sztucznego są ze sobą połączone za pomocą śrub, więc cała konstrukcja jest stabilna. Dzięki temu wytrzymała one wiele upadków na twarde, betonowe powierzchnie, do których doszło podczas testów.

 class="wp-image-600326"

Hammer Delta wypada też całkiem nieźle pod względem ergonomii. Telefon dobrze leży w dłoni, a dzięki chropowatej obudowie się z niej nie wyślizguje. Także wszystkie przyciski są odpowiednio duże i mają bardzo mocny, wyczuwalny klik. Nie sposób też przyczepić się do 2,4-calowego ekranu, który cechuje się odpowiednią jasnością oraz odwzorowaniem barw, oczywiście jak na klasyczną konstrukcję.

Hammer Delta to sprzęt o podstawowych możliwościach.

Ma bardzo proste oprogramowanie, w którym znalazły się wyłącznie najpotrzebniejsze funkcje. Krótko mówiąc: telefon ten pozwala na dzwonienie, wysyłanie SMS-ów, ustawienie alarmu, oraz zagranie w Snake’a. Nie zabrakło też kalkulatora, latarki, radia oraz odtwarzacza multimediów. Ten ostatni sprawia, że Hammer Delta może służyć jako odtwarzacz muzyki zapisanej na karcie microSD.

 class="wp-image-600320"

Sprzęt ma wbudowany aparat, którego parametry pominę z prostego powodu: jakość wykonywanych nim zdjęć jest tak tragiczna, że nie warto poświęcać mu uwagi. Co więcej: w pamięci urządzenia nie mieści się nawet jedno zdjęcie. Oznacza to, że do skorzystania z niego konieczne będzie dokupienie dodatkowej pamięci. To blamaż tego urządzenia, ponieważ nawet Nokia 3310 mieściła w swojej pamięci chociaż kilka zdjęć.

 class="wp-image-600308"

Hammer Delta dobrze sprawdza się zarówno podczas wysyłania SMS-ów, jak też rozmów głosowych. Jakość tych ostatnich jest odpowiednio dobra. Zarówno ja wyraźnie słyszałem moich rozmówców, jak też oni mnie. Warto dodać, że telefon pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie, ponieważ obsługuje funkcję Dual SIM.

Hammer Delta class="wp-image-600311"

Ogromną zaletą klasycznych telefonów jest długi czas pracy bez ładowania. Hammer Delta nie jest tu wyjątkiem. Ma on akumulator o pojemności 1700 mAh, który wystarcza na niemal tydzień pracy. Oznacza to, że jego posiadacze z ładowarki będą korzystać wyłącznie w domu. Warto dodać, że gniazdo ładowania Hammer Delta jest głęboko osadzone i chronione grubą warstwą gumy. Z tego powodu nie będzie do niego pasował każdy przewód microUSB, więc polecam korzystanie z tego, który dołączono do zestawu.

Czy warto kupić Hammer Delta?

REKLAMA

Zdecydowanie tak. Osoby szukające taniego, wytrzymałego telefonu o podstawowych możliwościach powinny poważnie rozważyć jego wybór. Model ten spełnia wszystkie swoje funkcje i jest bardzo rozsądnie wyceniony. Jednak jeżeli nie uda się wam go kupić w Biedronce, nie martwcie się.

Za jedyne 30 zł więcej w większości sklepów internetowych możecie nabyć nieco lepszy model Hammer 3. On za sprawą mocniejszego akumulatora o pojemności 2000 mAh jest w stanie bez ładowania wytrzymać grubo ponad tydzień i jest jednym z najciekawszych klasycznych telefonów dostępnych na rynku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA