REKLAMA

To będzie dobry miesiąc dla posiadaczy Xboksów - lista Games with Gold na listopad

Co miesiąc fani konsol rzucają się do porównywania oferty Games with Gold na Xbox One z ofertą dostarczoną przez sony w programie Playstation Plus. Bywa że posiadacze jednej konsoli mają lepiej, a bywa że drugiej. Zazwyczaj wygrywają właściciele obu mając większy wybór.

27.10.2017 07.07
Gry na Xboksa: Games with Gold na listopad 2017
REKLAMA
REKLAMA

Na listopad Microsoft zapowiedział kolejne cztery gry, z czego jak zwykle dwie, to natywne pozycje na Xbox One, a dwie to tytuły z biblioteki Xbox 360 z gwarantowaną wsteczną kompatybilnością.

Gry na nowszą konsolę można dodać do swojego konta za pośrednictwem strony Xbox, nawet nie mając Xbox One! Pozostaną one w naszej bibliotece tak długo, jak posiadamy subskrypcję Gold. Gry z Xbox 360 natomiast przypisywane są do konta bez tego warunku.

Oto gry zapowiedziane na listopad 2017:

Trackmania Turbo (Xbox One)

Trackmanię Turbo będzie można pobrać na Xbox One przez cały listopad. Jest to gra, w której spędziłem niezliczone godziny, próbując śrubować wyniki pozwalające odblokować kolejne trasy. Zwariowana, zręcznościowa wyścigówka, w której grawitacja nie znaczy nic. Łącznie w grze znajdziemy aż 200 tras a kolejnych tysiące ściągniemy ze zintegrowanej biblioteki społeczności. Dla mnie bomba.

 class="wp-image-616477"

Tales from the Borderlands Complete Season (Xbox One)

Przygodówka od Telltale Games osadzona w świecie Borderlands. W grze odwiedzamy Pandorę po wydarzeniach z Borderlands 2. Dobre dla miłośników innych gier od Telltale Games: jeśli podobały ci się The Wolf Among Us lub The Walking Dead, jest to gra dla ciebie. Charakterystyczny humor i sposób podejmowania decyzji jest tu ten sam. Tales from the Borderlands pobierzemy na Xbox One od 16. listopada do 15. grudnia.

 class="wp-image-616486"

NiGHTS into Dreams… (Xbox 360)

(Do wydawcy: proszę o niepoprawianie tytułu - ta gra naprawdę tak się nazywa.) Odświeżona wersja klasycznej gry z konsoli Saturn przenosi nas w świat snów. W porównaniu z oryginałem odświeżono grafikę oraz sterowanie i dodano osiągnięcia, rankingi i dużo nowej treści (np. poziom świąteczny). Klasyka od Segi. Ściągniemy ją od 1. do 15. listopada.

 class="wp-image-616483"

Deadfall Adventures (Xbox 360)

REKLAMA

Przygodowa gra akcji nawiązująca do postaci Allana Quatermaina - bohatera serii książek przygodowych H.R.Haggarda, z Kopalniami króla Salomona na czele. Przygotowana przez polskie studio The Farm 51 (Painkiller HD) gra wypadła zaskakująco dobrze zbierając niezłe recenzje. Dzięki przemieszaniu w grze walki i eksploracji otrzymujemy mieszankę smakującą miłośnikom Indiany Jonesa lub… Uncharted. Grę będziemy mogli ściągnąć od 16. do końca listopada.

 class="wp-image-616480"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA