Gry  / News

To będzie dobry miesiąc dla posiadaczy Xboksów - lista Games with Gold na listopad

Co miesiąc fani konsol rzucają się do porównywania oferty Games with Gold na Xbox One z ofertą dostarczoną przez sony w programie Playstation Plus. Bywa że posiadacze jednej konsoli mają lepiej, a bywa że drugiej. Zazwyczaj wygrywają właściciele obu mając większy wybór.

Na listopad Microsoft zapowiedział kolejne cztery gry, z czego jak zwykle dwie, to natywne pozycje na Xbox One, a dwie to tytuły z biblioteki Xbox 360 z gwarantowaną wsteczną kompatybilnością.

Gry na nowszą konsolę można dodać do swojego konta za pośrednictwem strony Xbox, nawet nie mając Xbox One! Pozostaną one w naszej bibliotece tak długo, jak posiadamy subskrypcję Gold. Gry z Xbox 360 natomiast przypisywane są do konta bez tego warunku.

Oto gry zapowiedziane na listopad 2017:

Trackmania Turbo (Xbox One)

Trackmanię Turbo będzie można pobrać na Xbox One przez cały listopad. Jest to gra, w której spędziłem niezliczone godziny, próbując śrubować wyniki pozwalające odblokować kolejne trasy. Zwariowana, zręcznościowa wyścigówka, w której grawitacja nie znaczy nic. Łącznie w grze znajdziemy aż 200 tras a kolejnych tysiące ściągniemy ze zintegrowanej biblioteki społeczności. Dla mnie bomba.

Tales from the Borderlands Complete Season (Xbox One)

Przygodówka od Telltale Games osadzona w świecie Borderlands. W grze odwiedzamy Pandorę po wydarzeniach z Borderlands 2. Dobre dla miłośników innych gier od Telltale Games: jeśli podobały ci się The Wolf Among Us lub The Walking Dead, jest to gra dla ciebie. Charakterystyczny humor i sposób podejmowania decyzji jest tu ten sam. Tales from the Borderlands pobierzemy na Xbox One od 16. listopada do 15. grudnia.

NiGHTS into Dreams… (Xbox 360)

(Do wydawcy: proszę o niepoprawianie tytułu - ta gra naprawdę tak się nazywa.) Odświeżona wersja klasycznej gry z konsoli Saturn przenosi nas w świat snów. W porównaniu z oryginałem odświeżono grafikę oraz sterowanie i dodano osiągnięcia, rankingi i dużo nowej treści (np. poziom świąteczny). Klasyka od Segi. Ściągniemy ją od 1. do 15. listopada.

Deadfall Adventures (Xbox 360)

Przygodowa gra akcji nawiązująca do postaci Allana Quatermaina - bohatera serii książek przygodowych H.R.Haggarda, z Kopalniami króla Salomona na czele. Przygotowana przez polskie studio The Farm 51 (Painkiller HD) gra wypadła zaskakująco dobrze zbierając niezłe recenzje. Dzięki przemieszaniu w grze walki i eksploracji otrzymujemy mieszankę smakującą miłośnikom Indiany Jonesa lub… Uncharted. Grę będziemy mogli ściągnąć od 16. do końca listopada.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst