REKLAMA

Orange szaleje ze szczęścia: Polacy jadą na Mundial, a operator rozdaje za darmo 28 GB internetu

Polacy wygrali mecz z Czarnogórą i tym samym zakwalifikowali się do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w 2018 roku w Rosji. Z tej okazji można otrzymać darmowy pakiet internetu w Orange.

09.10.2017 07.56
Darmowy pakiet Internetu w Orange
REKLAMA
REKLAMA

W tej cyklicznej promocji Orange po każdym wygranym meczu Reprezentacji Polski daje swoim klientom tyle darmowych gigabajtów danych, ile bramek strzelili nasi piłkarze. Jednak tym razem zasady promocji delikatnie się zmieniły.

Pomarańczowy operator nagrodził kibiców nie tylko gigabajtami za bramki strzelone w ostatnim meczu, ale podczas wszystkich spotkań eliminacji. Łącznie Polakom udało się zdobyć 28 goli, więc można otrzymać pakiet danych o wielkości 28 GB!

REKLAMA

Jak otrzymać darmowy pakiet internetu w Orange?

Pakiet danych mogą otrzymać indywidualni klienci Orange korzystający zarówno z ofert abonamentowych, jak też i na kartę. By otrzymać darmową paczkę internetu w Orange, muszą oni wysłać SMS o treści MAMYAWANS pod numer 277 (koszt wiadomości zgodny z taryfą abonenta, dla klientów prepaid – 20 groszy). Paczkę można włączyć do godziny 23:59 w dniu 11.10.2017. Będzie ona ważna przez 10 dni od momentu uruchomienia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA