REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Pierwsza taka oferta w Virgin Mobile: do 20 numerów na jednej umowie i jeszcze lepsze ceny

Virgin Mobile zaprezentowało właśnie nową propozycję dla przedsiębiorców. Bazuje na ofercie dla klientów indywidualnych i pozwala uzyskać takie same zniżki. W ramach Virgin Mobile dla firm można wykupić do 20 numerów na jednej umowie.

21.09.2017
15:35
Bezpłatny starter Virgin Mobile / Virgin Mobile dla firm
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory Virgin Mobile skupiał się na rynku indywidualnym i usługach rozliczanych w modelu prepaid. Niedawno do oferty dołączył abonament, a teraz przyszła kolej na Virgin Mobile dla firm - również w abonamencie na takich samych warunkach.

Parametry nowej biznesowej oferty Virgin Mobile bazują na abonamentach dla klientów indywidualnych.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać niższe ceny za jeden abonament dzięki łączeniu większej puli numerów. Virgin Mobile dla firm pozwala dobierać numery z taryfami Plan 1, Plan 2 i Plan 3, a na każdą kolejną kartę SIM przysługuje zniżka w wysokości 50 proc.

Podstawowy cennik netto Virgin Mobile dla firm:

  • Plan 1: 15,45 zł - rozmowy na telefony komórkowe no-limit, wiadomości SMS no-limit, 3 GB internetu;
  • Plan 2: 23,58 zł - rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne no-limit, wiadomości SMS i MMS no-limit, 8 GB internetu;
  • Plan 3: 31,71 zł - rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne no-limit, wiadomości SMS i MMS no-limit, 15 GB internetu.

Wybierając więcej kart SIM, można uzyskać dodatkowe zniżki.

Każdy przedsiębiorca może wykupić naraz 4 pule numerów po 5 każda, czyli łącznie nawet 20 kart SIM.

Podstawowa karta w puli to minimum Plan 2 rozliczany w pełnej cenie. Pozostałe - od jednej do czterech - oferowane są za połowę kwoty. Pozwala to obniżyć miesięczny rachunek do poziomu 10,90 zł za jeden abonament. Wystarczy zdecydować się cztery abonamenty typu no-limits z paczką internetu 3 GB (Plan 1) i jeden z paczką 8 GB (Plan 2).

  • Plan 2: 23,58 zł
  • 4x Plan 1: 4 x 7,72 zł

20 abonamentów to tym samym koszt 217,84 zł miesięcznie.

W razie potrzeby można wybrać wyższe taryfy. Przejście z Virgin Mobile dla firm Plan 1 na Plan 2 dla numeru dodatkowego, czyli de facto powiększenie paczki internetu z 3 GB do 8 GB oraz dodanie no-limits na rozmowy na stacjonarne i wiadomości MMS, to koszt 4,07 zł zł miesięcznie.

Podobnie jak w przypadku abonamentów dla klientów indywidualnych umowę podpisuje się tylko na miesiąc. Nie trzeba wiązać się z operatorem długoterminowym, czyli rocznym lub dłuższym zobowiązaniem. Po każdym miesiącu rozliczeniowym umowa jest przedłużana na kolejny i można w dowolnym momencie zmieniać wybrany Plan.

REKLAMA

Aktualizacja:

Operator z początku podał na swojej stronie internetowej błędne ceny. Poprawiłem je już na właściwe.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA