REKLAMA

Kolejny świetny miesiąc z PS Plus. MGSV i Amnesia: Collection powinny zamknąć usta malkontentom

Nie ma się co oszukiwać - dzisiejsza usługa abonamentowa Sony to zupełnie inny program niż ten w erze PlayStation 3. Wtedy płaciliśmy ekstra za ekstra gry. Współcześnie PS Plus to haracz ściągany w zamian za możliwość zabawy online, z comiesięcznymi grami jako dodatkiem. Na szczęście w październiku Sony zadbało, aby gracze nie czuli się nabici w butelkę.

27.09.2017 19.12
MGSV i Amnesia: Collection w PS Plus w październiku 2017!
REKLAMA
REKLAMA

Dobra passa trwa. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym użytkownicy konsol PlayStation 4 posiadający abonament PS Plus mogą pobrać świetne gry bez żadnych dodatkowych opłat. W październiku Sony przygotowało dla swoich klientów dwa naprawdę mocne tytuły, które powinny zadowolić nawet największych krytyków tej usługi.

Październikowy PS Plus to przede wszystkim Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Amnesia: Collection.

Na zestaw Amnesia: Collection składają się aż trzy tytuły - Amnesia: The Dark Descent, Amnesia: A Machine for Pigs oraz Amnesia: Justine. Sony nie ukrywa, że pozyskując Kolekcję do swojej oferty chciało uczcić amerykańskie święto Halloween. Każdy z elementów Kolekcji jest horrorem z krwi i kości, w którym gracz jest zmuszany do ucieczki oraz chowania się przed zagrożeniem. Żadnych karabinów, granatów czy maczet, które mogłyby was ochronić. Tylko uczucie zaszczucia oraz zagrożenia.

 class="wp-image-598274"

Jeszcze ważniejszą pozycją październikowego Plusa jest Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Chociaż dzieło wizjonera Hideo Kojimy nieco niedomaga na płaszczyźnie narracji, pod względem mechaniki oraz grywalności to absolutnie najwyższa możliwa półka. Produkcja powinna wystarczyć na kilkadziesiąt godzin zabawy, zarówno w trybie offline, jak i podczas sieciowych zmagań. MGSV to również świetna okazja do zapoznania się z serią przez wszystkich tych, którzy nie grali w poprzednie dzieła Kojimy. Warto!

REKLAMA

Pozostałe gry objęte październikowym abonamentem PS Plus to Monster Jam Battlegrounds (PS3), Hustle Kings (PS3), Hue (PS4, PS Vita) oraz Sky Force Anniversary (PS4, Ps Vita). Łącznie daje to aż cztery nowe tytuły, o które posiadacze PS4 mogą poszerzyć swoją cyfrową bibliotekę. Do tego dochodzi RIGS (PSVR) oraz That’s You (PlayLink) z poprzedniego miesiąca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA