REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Trenerzy Pokemon GO wracają na szlak, póki jeszcze jest ciepło. Nadchodzi Równonoc

Niantic ma coś na pocieszenie dla osób, które nie miały jeszcze okazji zapolować na Mewtwo. Jesienny event Equinox w Pokemon GO, który ruszy w Równonoc, ułatwi zbrojenie się trenerom na zimę.

20.09.2017
19:44
pokemon go event equinox jesień równonoc
REKLAMA
108 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Pokemon GO w wakacje skończyło rok i nadal ma bardzo aktywną bazę graczy. Można się o tym przekonać sprawdzając popularne serwisy społecznościowe i… wychodząc z domu na tzw. raidy. Od czerwca gracze łączą się w grupy w prawdziwym świecie, by walczyć z najmocniejszymi stworkami w grze.

Najwyższa pora dać graczom odetchnąć od raidów i wysłać ich znów na szlak, póki jeszcze jest ciepło.

Większość trenerów zdobyła już po kilka egzemplarzy stworków, które pojawiają się podczas raidów. Nowa mechanika rozgrywki pojawiła się w czerwcu i każdy gracz miał okazję zdobyć już kilka legendarnych stworków.

Co prawda cały czas czekamy na Mewtwo, ale na razie Niantic jest dopiero w fazie testów raidów ekskluzywnych. Pierwsze legendarne bestie z 2 generacji są z nami już od trzech tygodni i najwyższa pora na powiew świeżości.

Equinox w Pokemon GO to długo oczekiwany jesienny event, który może rozruszać graczy.

Od lipcowych obchodów rocznicy istnienia gry nie było żadnego eventu dającego dodatkowe bonusy. Kolejne wydarzenia tematyczne zwykle pojawiały się raz na miesiąc. Od Halloween w 2016 roku nie mieliśmy jeszcze aż tak długiej przerwy.

Na szczęście na nadejście jesieni Niantic przygotowało niespodziankę. Event o nazwie Equinox (Równonoc) startuje 22 września 2017 roku o 1:00 czasu PDT i potrwa do 2 października. Niantic zachęca graczy, by wyszli z domów i to na kilka sposobów.

Trenerzy dzięki wydarzeniu Equinox będą mieli szansę uzupełnić cenny stardust.

Podczas eventu podwojona zostanie ilość stardustu, który gracze będą zdobywać podczas łapania Pokemonów oraz podczas wykluwania się stworków z jajek. Oprócz tego pojawi się nowy super inkubator, który przyspieszy wykluwanie jaj półtora raza szybciej.

Zapisywanie nowego stworka w Poke Dex da trzykrotnie więcej punktów doświadczenia, niż do tej pory. W sklepie pojawi się zaś specjalna paczka przedmiotów, na którą będą się składać nowe inkubatory, lure’y i lucky eggi w promocyjnej cenie.

REKLAMA

Oprócz tego podczas eventu Equinox gracze będą mogli zdobyć w Poke Stopach i Poke Gymach specjalne jajka 2 km, z których będą wykluwały się takie stworki jak Chansey, Mareep i Larvitar.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA