Operatorzy  / News

Plus podwaja wielkość paczek danych w ofertach głosowych. Do zgarnięcia nawet 72 GB

Plus ruszył właśnie z nową promocją. We wszystkich ofertach dostępne będzie dwa razy tyle internetu co do tej pory. Poznaliśmy szczegóły nowego cennika.

Nowa promocja wchodzi w życie z dniem 3 października 2017 roku. Od tego momentu klienci sieci Plus będą mogli cieszyć się z podwojonej paczki danych.

plus podwójny internet

Plus podwaja ilość internetu w abonamencie.

W ofercie standardowej JA+ Abonament kosztującej 49,99 zł miesięcznie, dostępne będzie 10 GB transferu. Droższy abonament kosztujący 69,99 zł miesięcznie pozwoli wykorzystać 20 GB internetu mobilnego. Podobnie wygląda to w ofercie elastycznej za 59,99 zł za miesiąc - tam też dostępny jest pakiet 20 GB.

Abonament JA+ Rodzina w cenie 99,99 zł oferuje klientom 30 GB danych. Za 30 zł więcej można powiększyć go o kolejne 10 GB. W ofercie dla firm, czyli JA+ Moja Firma klienci mogą liczyć na 30 GB transferu w pakietach w cenie 59 zł za miesiąc.

plus podwójny internet

Promocja dotyczy również klientów prepaid mix i prepaid.

W przypadku ofert typu JA+ MIX również można uzyskać 12 GB transferu, ale trzeba zdecydować się na doładowania od 50 zł w górę.

Abonenci z taryfą JA+ Internet Na Kartę mogą wykupić za 30 zł pakiet o wielkości aż 60 GB, a pakiet kompleksowy kosztujący 29 zł na miesiąc zawiera 12 GB transferu.

To zresztą nie koniec niespodzianek od Plusa.

Plus w ramach promocji podwoił paczkę internetu w ofertach typu prepaid Duet (oferta głosowa i internetowa), w których za 25 zł miesięcznie za osobę można uzyskać usługi głosowe i wiadomości no-limit oraz do 72 GB internetu.

Plus poinformował też, że promocja „Abonament za darmo do końca roku” została przedłużona.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst