REKLAMA

Konsola Xbox One X wróciła do sprzedaży, ale nie jest to już wersja Scorpio Edition

Zbyt wysoki popyt albo zbyt mała podaż spowodowały, że przedsprzedaż konsoli Xbox One X szybko się zakończyła na całym świecie z uwagi na braki magazynowe. Teraz ruszyła druga faza przedsprzedaży. Choć jest pewien haczyk.

20.09.2017 09.14
Xbox One X dostępność
REKLAMA
REKLAMA

Trudno powiedzieć, czy zainteresowanie konsolą Xbox One X było olbrzymie, czy też Microsoft nie wyprodukował jej w zbyt dużych ilościach. Faktem jest jednak, że jeżeli ktoś chciał chwilę odczekać by złożyć zamówienie w przedsprzedaży na najpotężniejszą wersję Xboksa One, został odprawiony z kwitkiem. Zarówno sklep Microsoftu, jak i sklepy z elektroniką szybko wyprzedały przydzielone im przedsprzedażowe pule.

Mam jednak dobre wieści. Xbox One X wrócił do przedsprzedaży. Jest już dostępny w sklepie Microsoftu, wkrótce zapewne pojawi się też w sklepach. Jest jednak jedna drobna różnica w porównaniu do poprzedniej wersji konsoli.

Xbox One X dostępny w przedsprzedaży nie jest już edycją Scorpio Edition.

REKLAMA

A różnice nie są tylko kosmetyczne. Zwykły Xbox One X nie ma specjalnych ornamentów. Klienci mogą liczyć wyłącznie na normalne opakowanie i pada bez kolekcjonerskich ozdobników. Specyfikacją techniczną i zawartością pudełka jednak prawie się nie różni od przedsprzedażowej wersji.

Do pudełka z Xbox One X Scorpio Edition dołączona jest natomiast podstawka, dzięki której możemy ustawić konsolę w pionie. Niestety, nie będzie ona dołączona do zwykłych wersji konsol. Do zwykłej konsoli musimy ją sobie – jeżeli ją potrzebujemy – dokupić. Koszt takiej podstawki to dodatkowy wydatek 70 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA