REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nocna premiera iPhone'a 8. Sprawdź, gdzie będziesz mógł kupić nowy smartfon Apple tuż po północy

Chociaż polska premiera smartfonów iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus ma miejsce w piątek 29 września 2017 roku, kilka salonów Orange Polska będzie sprzedawać nowe modele już o północy, tak samo jak kilka salonów iSpot.

27.09.2017
15:15
iPhone 8 w abonamencie - Orange, Play czy T-Mobile?
REKLAMA
REKLAMA

iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus w salonach Orange.

Najpopularniejszy telekom działający w Polsce zamierza sprzedawać nowe smartfony Apple’a równocześnie z wybiciem północy. W ofercie tego operatora znajdzie się zarówno iPhone 8, jak również większy iPhone 8 Plus. Oba modele pojawią się w wybranych salonach Orange znajdujących się w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku. Brak ukochanych Katowic przemilczę złowróżbnym milczeniem.

Jak udało mi się dowiedzieć, smartfony Apple’a może nabyć każdy zainteresowany. Oferta nie dotyczy wyłącznie osób posiadających, zawierających lub przedłużających umowę abonamentową z Orange. Salony Pomarańczowych będą prowadzić klasyczną sprzedaż detaliczną, czyli w modelu SIM Free. Niestety, nie udało mi się potwierdzić oficjalnych cen urządzeń, ale te nie powinny różnić się od sugerowanych stawek podanych na stronie producenta. Orange zaznacza jednak, że finalne cenniki pojawią się dopiero z nadejściem północy.

Z myślą o nocnej premierze modeli iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus Orange przygotowało trzy salony. Każdy z nich zostanie otwarty o północy. Smartfony Apple można będzie nabyć w:

  • Warszawie - Centrum handlowe Arkadia
  • Krakowie - Galeria Krakowska
  • Gdańsku - Galeria Bałtycka

iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus w sklepach iSpot.

Nocne zakupy zorganizowała dla swoich klientów również sieć iSpot. Wyselekcjonowane sklepy autoryzowanego sprzedawcy otworzą się dokładnie o północy, a modele iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus będą czekać na pierwszych zainteresowanych. Co ciekawe, nowe smartfony Apple'a kupimy w dokładnie tych samych miejscach, co w przypadku salonów Orange, mianowicie w:

  • Warszawie - Centrum handlowe Arkadia
  • Krakowie - Galeria Krakowska
  • Gdańsku - Galeria Bałtycka

Co z innymi sprzedawcami? Tym razem obyło się bez nocnych imprez.

Każdy wiodący sprzedawca urządzeń Apple’a, na przykład Cortland czy iMad, prowadzi wewnętrzny system zapisowy na modele iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus. Dzięki obecności na takiej liście mamy pewność, że pojawiając się w salonie, zarezerwowane urządzenie będzie już czekać na zapłatę i odbiór. Podobny system stosuje również Orange oraz iSpot, z myślą o tych wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą się pojawiać na nocnej premierze smartfonów.

 class="wp-image-597983"
Przedsprzedaż w sklepie Cortland

Niestety, żadna sieć autoryzowanych sprzedawców nie organizuje nocnej premiery na wzór pomarańczowego operatora.

REKLAMA

W każdym sklepie sprzedaż modeli iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus rusza od 29 września, wraz ze standardowymi godzinami rozpoczęcia pracy sklepu. Trochę szkoda. Jako mieszkaniec Katowic, z chęcią wybrałbym się na taką nocną eskapadę do centrum handlowego. Wycieczka do Krakowa to już jednak lekka przesada.

W ofercie każdego ze sprzedawców modele iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus kosztują dokładnie tyle samo - odpowiednio 3 479 zł i 3 979 zł za wersje o pojemności 64 GB oraz 4 229 zł i 4 729 zł za wersje o pojemności 256 GB.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA