REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Orange rozdaje pakiety internetu mobilnego. Odbierz za darmo 3 GB

Polacy wygrali kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w 2018 roku w Rosji. Z tej okazji można otrzymać darmowy pakiet internetu w Orange.

05.09.2017
9:50
liczba kart sim w polsce rejestracja prepaid iot internet rzeczy e-sim
REKLAMA
REKLAMA

W tej cyklicznej promocji Orange po każdym wygranym meczu Reprezentacji Polski daje swoim klientom tyle darmowych gigabajtów danych, ile bramek strzelili nasi piłkarze. Także tym razem zasady promocji się nie zmieniają. Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że łotewski sędzia nie tylko zabrał naszym piłkarzom prawidłowo zdobytego gola, ale też 1 GB z pakietu udostępnionego w ramach promocji.

Polacy wygrali kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w 2018 roku w Rosji. Z tej okazji można otrzymać darmowy pakiet internetu w Orange. Rozmiar tej paczki danych to 3 GB. class="wp-image-588747"
REKLAMA

Jak otrzymać darmowy pakiet internetu w Orange?

Pakiet danych mogą otrzymać indywidualni klienci Orange korzystający zarówno z ofert abonamentowych, jak też na kartę. By otrzymać darmową paczkę internetu w Orange, muszą oni wysłać SMS o treści BRAWOPOLACY pod numer 277 (koszt wiadomości zgodny z taryfą abonenta, dla klientów prepaid - 20 groszy). Paczkę można włączyć do godziny 23:59 w dniu 07.09.2017. Będzie ona ważna przez 5 dni od momentu uruchomienia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA