Gry  / Artykuł

Nasza drużyna w Polskiej Lidze Esportowej! Check-Point przechodzi chrzest bojowy z Izako Boars

Wspierana przez Spider’s Web drużyna Check-Point odniosła swój pierwszy sukces. Strzelcy w CS:GO dostali się do Polskiej Ligi Espotowej - najważniejszej ligi tego typu, która funkcjonuje w Polsce. Dzisiaj pierwszy mecz naszych chłopaków, w którym zmierzą się z weteranami Izako Boars.

Nie będziemy ukrywać, że wspierana przez Spider’s Web drużyna Check-Point jest czarnym koniem rozgrywek. To nieznani szerszemu gronu debiutanci, którym pomagamy od kilku miesięcy. Wspólne działania zaczynają przynosić pierwsze rezultaty, czego najlepszym dowodem jest obecność ekipy Check-Point w Polskiej Lidze Esportowej. To aktualnie najważniejsza narodowa liga CS:GO, jaka działa na terenie naszego kraju.

Nasz Check-Point przejdzie dzisiaj ważny test, rywalizując z doskonale znanym Izako Boars.

Nasza drużyna jest teoretycznie na słabszej pozycji. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę ostatnie problemy Izako Boars, sytuacja przestaje być tak jednoznaczna. Potwierdza to Tomasz Alicki, który na naszym blogu pełni rolę e-sportowego eksperta. Według Tomasza:

Zawodnicy z Check-Point mają okazję rozpocząć swoją przygodę z Polską Ligą Esportową od niespodzianki. Izako Boars zostawia trochę miejsca na potencjalne zaskoczenie. Drużyna Piotra "Izaka" Skowyrskiego zaledwie dwa dni temu odpadła z Pucharu Polski Cybersportu, a teraz czekają już na nich pierwsi rywale w PLE. Check-Point, niesieni na swoim niedawnym sukcesie, mają wszystko, żeby wejść do gry pełni optymizmu i pewności siebie.

W bardzo podobnym tonie wypowiada się komentator Adam ‘destru’ Gil, udzielający opinii na oficjalnej witrynie Polskiej Ligi Esportowej:

(Check-Point - red.) trafia na ekipę Izako Boars, która boryka się z problemami kadrowymi. Pomimo doświadczenia w zespole „Dzików”, nie zdziwiłbym się, gdyby Check-Point wygrało to spotkanie. Grają bardzo dobrze: sumiennie i niezwykle drużynowo. Chociaż teoretycznie większe szanse mają podopieczni Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego, to spotkanie może być pierwszą niespodzianką rozgrywek.

Starcie Check-Point konta Izako Boars rozpocznie się już o 18:00!

Redakcja Spider’s Web będzie kibicować debiutantom, oglądając mecz na platformie Twitch. Was również do tego zachęcamy, ponieważ pojedynek zapowiada się bardzo intrygująco. Nieco niedyspozycyjni weterani, czy mniej doświadczona, świeża krew? Jak wspominają eksperci, niezależnie kto wygra, rozgrywki mogą obfitować w masę niespodzianek.

Oglądaj tutaj!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst