StrEatFood Młynowa - złapane smartfonem #148

Lokowanie produktu

Futraki na Młynowej.

07.08.2017 20.02
tookapic, samsung galaxy a5 2017, złapane smartfonem

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Dzisiejsze zdjęcie dnia przedstawia nowe miejsce na gastronomicznej mapie Białegostoku. StrEatFood Młynowa to miejsce gdzie można spróbować kuchni ulicznej z różnych zakątków świata, wprost z futraków (uwielbiam to spolszczenie angielskiego „foodtruck”).

Nie jestem przesadnym miłośnikiem takiej kuchni, zwłaszcza gdy jestem na (tymczasowej) diecie wegańskiej, natomiast miejsce ma sporo uroku i klimatu. Wiszące nad głowami lampki wyglądają świetnie i zachęcają do łapania kadrów. Z pewnością za jakiś czas wrócę tam z aparatem.

Dzisiejsze zdjęcie przyciąłem do formatu 16:9, żeby uzyskać wrażenie większej szerokości. Uciąłem sporą część dołu, ponieważ nie działo się tam nic ciekawego, gdyż zapełniały go tylko kamyczki. Więcej widać było na niebie, dlatego to ono dominuje.

Zdjęcie obrobiłem w Lightroomie dodając trochę kontrastu i podbijając lekko kolor żółty i pomarańczowy. Fotografia nie wymagała zbyt dużo obróbki.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze