REKLAMA

Nowy produkt w ofercie Xiaomi: to... kibelek

Możecie o tym nie wiedzieć, ale jestem właśnie na etapie urządzania mieszkania. Chodzę po tych wszystkich Obi, Ikeach oraz innych Praktikerach wybierając kolejne elementy, które znajdą się w moim gniazdku.

11.08.2017 11.34
Xiaomi wprowadza do swojej oferty... kibelek
REKLAMA
REKLAMA

Czemu o tym w ogóle piszę? Bo niebawem, gdy będę na etapie wyboru toalety i już będę niemal wychodził ze sklepu z moim porcelanowym tronem, zatrzyma mnie jakiś fan chińskiej elektroniki, dajmy na to Maciek Szkudlarek, spojrzy na mnie z pogardą, po czym przez zaciśnięte zęby wydusi z siebie: “Xiaomi lepsze”.

 class="wp-image-583640"

Dokładnie tak. Xiaomi dzisiaj pokazało kolejne produkty domowe, z których jednym jest… deska klozetowa.

Oczywiście jak przystało na innowacyjną firmę, nakładka ma kilka ciekawych funkcji.  Jest wyposażona między innymi w filtr wody, ogrzewaną deską, oraz mechanizm samoczyszczenia korzystający ze światła UV. Nie zabrakło także bidetu z regulacją ciśnienia oraz temperatury wody, która podmyje was… tu i ówdzie. Całkiem niska jest cena nowego sprzętu od Xiaomi, która zaczyna się od 999 RMB, czyli około 600 zł. Nawet po dodaniu ewentualnych podatków koszt ten nie wydaje się przesadnie wysoki.

REKLAMA
 class="wp-image-583644"

Zasadniczo to wszystko, co wiemy na temat tego gadżetu. Nie spodziewajcie się jednak, że kiedykolwiek trafi on do Polski. Paczka zawierająca go w końcu może być nieco ciężka od pudełka smartfona, więc wysyłka takiego gadżetu na inny kontynent może okazać się nieopłacalna. Tym bardziej, że nakładka może nie mieć polskiego oprogramowania, nie obsłuży też pasma B20. A w przypadku tej kategorii urządzeń to może być problem nie do przeskoczenia dla wielu użytkowników.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA