REKLAMA

Idealna okazja do zakupu smart-opaski. Xiaomi Mi Band S1 za 27 zł, Xiaomi Mi Band 2 za 57 zł

Opaski Xiaomi Mi Band 1S oraz Xiaomi Mi Band 2 zostały objęte promocją Flash Sale w sklepach Gearbest i Banggood. Oba urządzenia można nabyć w świetnych cenach. Korzystny jest zwłaszcza zakup droższego modelu z ekranem OLED.

02.08.2017 16.23
xiaomi opaski fitness udziały w rynku
REKLAMA
REKLAMA

Obie smart-opaski Xiaomi są teraz objęte rabatami cenowymi związanymi z wyprzedażami w chińskich sklepach. Urządzenia nie tylko nabędziemy w bardzo atrakcyjnej cenie, ale również nie zapłacimy ani grosza za przesyłkę do Polski.

Xiaomi Mi Band 1S

 class="wp-image-581964"

Podstawowa wersja opaski Xiaomi jest pozbawiona ekranu, a gromadzone przez nią informacje odczytujemy za pomocą aplikacji Xiaomi dla Androida oraz iOS. Urządzenie liczy kroki, posiada pulsometr, jest wodoodporne w ograniczonym stopniu (IP67), mierzy tętno, a także powiadomi o połączeniu na smartfonie za pomocą wibracji. Opaska porozumiewa się z użytkownikiem za pomocą wskaźników LED, a producenci chwalą się, że ta wytrzyma nawet 10 dni w trybie stand-by.

Xiaomi Mi Band 1S ze sklepu Gearbest kosztuje aktualnie 33 zł. Tę cenę można jeszcze obniżyć, wykorzystując 80 punktów lojalnościowych. Ich zdobycie to bułka z masłem. Za samo założenie konta dostaje się ich 50. Kolejne 20 można uzyskać wgrywając dowolne zdjęcie profilowe. Ostatnie 10 punktów otrzymacie za zapisanie się do sklepowego newslettera. Tyle wystarczy, aby obniżyć końcową cenę do około 27 zł. Jeżeli zgromadziliście jeszcze więcej punktów Gearbest, cenę Xiaomi Mi Band 1S można ostatecznie zbić do około 23 zł.

Xiaomi Mi Band 2

 class="wp-image-581965"

Znacznie bardziej rozbudowana wersja smart-opaski Xiaomi również trafiła pod cenowe cięcie. Xiaomi Mi Band 2 odróżnia się od skromniejszego modelu wyświetlaczem OLED, który w czasie rzeczywistym pokazuje użytkownikowi gromadzone dane. Urządzenie mierzy kroki, pokonany dystans, kalorie oraz tętno. Jest wodoodporne w ograniczonym stopniu (IP67), a do tego posiada program motywujący do przejścia na bardziej aktywny tryb życia. Producenci twierdzą, że Xiaomi Mi Band 2 o wiele lepiej mierzy dane względem swojego poprzednika, a do tego wytrzymuje do 20 dni w trybie stand-by.

REKLAMA

Xiaomi Mi Band 2 ze sklepu Banggood kosztuje aktualnie 93 zł. Tę cenę można obniżyć, korzystając z jednego ze specjalnych kodów wpisywanych podczas realizacji zamówienia: 36mibd2, 20mibd2 oraz mibd2. Wtedy cena inteligentnej opaski spada z 93 zł do 57 zł. Rozmawiając z naszym redakcyjnym specjalistą od promocji oraz chińskich zakupów - Dawidem Kosińskim - dowiedziałem się, że "to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji na model Xiaomi Mi Band 2 jaka miała miejsce".

Aktualizacja: Zdaje się, że limit kodów promocyjnych został wykorzystany.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA