REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Tak to się robi. World Of Warcraft w jednej łatce dodał więcej treści, niż niejedna gra w płatnym rozszerzeniu

Każdy gracz World Of Warcraft pamięta słabe momenty dodatków. Momenty, gdy nie było już co robić, a do kolejnego dodatku wciąż było daleko.

Tak to się robi. World Of Warcraft w jednej łatce dodał więcej treści, niż niejedna gra w płatnym rozszerzeniu
REKLAMA
REKLAMA

Blizzard doskonale potrafi uczyć się na swoich poprzednich doświadczeniach. Tym razem gracze w każdym patchu otrzymywali nowe treści, nowe tereny i nowe misje. Kulminacją jest patch 7.3 gdzie… udamy się na inną planetę. Prawdopodobnie będzie to ostatni patch dodatku Legion.

Wszystko ma swoje umocowanie fabularne w wydarzeniach ukazanych uprzednio w grze i w towarzyszącym jej animowanym komiksie, w których przywódca Draenei Prorok Velen postanawia: wracamy na Argus.

W patchu 7.3 (tak, w World Of Warcraft patche mają tytuły oraz trailery!) odwiedzimy planetę Argus, która jest pradawną ojczyzną Draenei. Czeka tam nas cały tzw. quest hub - czyli teren, do którego wracamy między misjami i stanowi naszą bazę wypadową. Tym terenem będzie latająca baza Vindicaar.

Na Argusie zdobywać będziemy aż trzy nowe krainy: Krokuun, Mac’Aree oraz Antoran Wastes. Ich odkrywanie i wykonywanie w nich misji będzie obudowane fabułą, polegającą na zamykaniu punktów inwazji Legionu.

W naszych zmaganiach towarzyszyć nam będą dawno niewidziani bohaterowie Azeroth: Alleria Windrunner oraz Turalyon, którzy pomogą nam w walce z Legionem. Miłośnicy czytania o najdawniejszych wydarzeniach w świecie Warcrafta (dotąd można było o tym jedynie przeczytać) zobaczą zaś po raz pierwszy The Seat Of The Triumvirate, gdzie niegdyś rządzili razem Velen, Kil’jaeden oraz Archimonde.

REKLAMA

Nie obędzie się też bez kolejnej możliwości rozwoju postaci i artefaktów: tym razem za pomocą Netherlight Crucible (Tygla Światła Otchłani) zmodyfikujemy na nowy sposób swoje bronie artefaktowe.

To wszystko oraz wiele więcej czeka nas już w środę rano - gdy na europejskich serwerach World Of Warcraft zawita patch 7.3.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA