REKLAMA

Internet, telefon i telewizja w jednym. Orange chwali się nową ofertą

Orange pochwalił się właśnie nową ofertą. Operator uprościł cenniki usług łączonych w ramach Orange Love.

24.08.2017 13.51
Orange Love
REKLAMA
REKLAMA

Pakiety łączone od operatorów telefonii komórkowej są coraz popularniejsze. Telekomom zależy na tym, by sprzedać klientowi nie tylko abonament na telefon, ale również internet mobilny lub stacjonarny, telewizję i szereg dodatkowych usług.

Orange Love - nowe zasady.

Jednym z pakietów łączonych jest Orange Love. Pomarańczowa sieć właśnie uprościła cennik, który będzie taki sam na terenie całego kraju - niezależnie od tego, w jakiej technologii dostarczany jest w danym regionie internet.

Nowa oferta Orange Love wchodzi w życie dziś, czyli 24 sierpnia 2017 roku. Na stronie operatora zostały już zaktualizowane cenniki umów, które zawierane są na 24 miesiące.

Internet stacjonarny od Orange - uproszczony cennik.

Od teraz internet o prędkości do 100 Mbps niezależnie od tego, w jakiej technologii świadczona jest usługa, to 69,99 zł miesięcznie. W przypadku światłowodu klientom przysługuje rabat 30 zł miesięcznie przez pierwszy rok.

Koszt pakietu Orange Love na internet stacjonarny i telefon jest tylko 10 zł wyższy niż za sam internet i wynosi 79,99 zł. Osoby zainteresowane internetem, telewizją i telefonem stacjonarnym muszą liczyć się z wydatkiem 89,99 zł miesięcznie.

orange love class="wp-image-586392"

Pełny pakiet Orange Love, czyli internet stacjonarny, telewizja, telefon stacjonarny i abonament komórkowy, to koszt 89,99 zł miesięcznie. Opłata aktywacyjna w każdym przypadku to 49,99 zł.

Koszt zwiększenia prędkości internetu stacjonarnego dostarczanego przez światłowód to 10 zł miesięcznie (do 300 Mbps) lub 30 zł miesięcznie (do 600 Mbps).

Abonament w ramach Orange Love.

Klienci decydujący się na abonament telefoniczny od Orange mogą liczyć na zryczałtowane usługi głosowe i wiadomości typu no-limits. Dotyczy to nie tylko SMS-ów, ale również wiadomości MMS.

Krajowy pakiet internetu oferowany w abonamencie to 5 GB. W ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej klienci będą mogli wykorzystać paczkę danych o wielkości 2 GB.

Wraz z abonamentem klienci będą mogli zakupić telefon nie tylko dla siebie, ale również dla innych członków rodziny.

Orange chwali się, że jeśli klient zdecyduje się na smartfon Samsung Galaxy J3 z 2016 roku, to przy umowie na abonament telefoniczny z telewizją koszt raty za telefon wyniesie 4 zł miesięcznie.

Wysokość raty będzie uzależniona od tego, jaki dokładnie pakiet Orange Love wybierze klient. Dostępne pakiety różnią się maksymalną prędkością internetu stacjonarnego (do 100 Mbps, do 300 i do 600 Mbps).

Operator obiecuje też, że smartfony w ofertach łączonych będą tańsze niż w przypadku podpisywania tylko jednej umowy na telefon.

REKLAMA

Zniżka na telefon Samsung Galaxy J3 z 2017 roku ma wynieść 300 zł. Samsung Galaxy J5 Dual SIM (2017) będzie można kupić 400 zł taniej, a topowy Samsung Galaxy S8 będzie kosztował 600 zł mniej.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, by do usługi Orange Love dokupić dodatkowe karty SIM od Orange dla innych członków rodziny. Na każdy kolejny abonament - Plan Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony - przyznawane jest 20 zł rabatu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA