REKLAMA

Każdy abonent Play może dostać 15 zł na gry i aplikacje w sklepie Google. Pokazujemy, jak uzyskać bonus

Bardzo interesującą promocję dla swoich klientów oferuje Play. Każda osoba posiadająca sprzęt z Androidem oraz abonament u fioletowego operatora może otrzymać 15 zł do wykorzystania w sklepie Google Play.

29.08.2017 10.07
google aplikacje android biblioteka rodzinna
REKLAMA
REKLAMA

Każda osoba posiadająca abonament w Play może otrzymać 15 złotych na zakupy aplikacji, gier, filmów, książek, czasopism oraz innych materiałów znajdujących się w sklepie Google Play. Dotyczy to także płatności w aplikacjach. Jeżeli zatem chcecie kupić nową postać w ulubionej grze, dodatkowe złoto lub inne diamenciki, jak najbardziej możecie to zrobić. Sam moje 15 zł wydałem właśnie na złote monety w Pokemon Go. Niezbyt rozsądny zakup, ale co poradzić...

Jak skorzystać z promocji?

By to zrobić, podczas zakupów należy wybrać “Dopisz do rachunku Play”. Jeżeli opłata zostanie uiszczona w inny sposób (na przykład przy użyciu karty kredytowej lub podarunkowej) rabat nie zostanie naliczony. Jeżeli wartość zamówienia nie przekroczy 15 zł, do następnej faktury zostanie doliczona minimalna opłata wysokości 1 grosza. W przeciwnym przypadku na rachunku pojawi się koszt zakupu pomniejszony o 15 zł.

Z rabatu można skorzystać na każdym numerze telefonu. Zatem jeżeli w ramach jednego abonamentu opłacacie kilka numerów komórkowych, na każdym z nich możecie otrzymać rabaty. Warto jednak pamiętać, że każdy numer telefonu może wziąć udział w akcji jedynie raz. Dodatkowo, jeżeli nabytek zostanie zwrócony, z bonusowych środków nie będzie można skorzystać ponownie. Promocja trwa do 24.09.2017 roku. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w regulaminie.

Jak zmienić sposób płatności w Google Play?

REKLAMA

Mniej zaawansowanym użytkownikom zmiana sposobu płatności w telefonie może wydawać się kłopotliwa. Dlatego stworzyliśmy krótki poradnik, w którym pokazujemy, jak to zrobić.

  1. Wybierz produkt, który chcesz kupić.
    Google Play promocja
  2. Kliknij na znajdujący się pod jego nazwą aktualny sposób płatności. Ja akurat korzystałem już z opisywanego tu sposobu uiszczania opłat.
  3. Wejdź w “Formy płatności”.
  4. Wybierz opcję “Dopisz do rachunku PLAY”.
  5.  Podczas finalizowania zakupu upewnij się, że pod nazwą kupowanego produktu znajduje się opcja “Dopisz do rachunku PLAY”.
  6. Teraz jest to twój domyślny sposób płatności w sklepie Google Play.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA