1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Deadlight: Director's Cut za darmo! GOG.com rozdaje świetną platformówkę dla pełnoletnich

GOG.com przygotowało świetną ofertę. Wszyscy zalogowani użytkownicy tej platformy mogą zdobyć Deadlight: Director's Cut zupełnie za darmo. Warto się pofatygować i wykonać te dwa kliki.

Deadlight: Director's Cut za darmo na platformie GOG.com

Swojego czasu byłem naprawdę zafascynowany Deadlight: Director's Cut. To jedna z niewielu gier platformowych, które posiadają oznaczenie PEGI 18+. Tytuł jest adresowany wyłącznie do pełnoletnich odbiorców. Nawet pomimo dwuwymiarowego środowiska oraz nieco uproszczonej warstwy wizualnej, w produkcji znalazło się wiele dosadnych, brutalnych treści. Dlatego gracze bez dowodu osobistego nie powinni dodawać tej pozycji do swoich cyfrowych bibliotek.

Przez 48 godzin Deadlight: Director's Cut można zgarnąć za darmo, odwiedzając platformę GOG.com.

Włodarze Good Old Games rozdają grę w wersji dla systemów Windows. Ta normalnie kosztuje nieco ponad 50 złotych, ale aktualnie można ją nabyć bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy wcisnąć przycisk „Get it here”, aby Deadlight: Director's Cut pojawiło się na wirtualnej półce użytkownika w serwisie GOG.com. Dostęp do gry zyskacie z poziomu własnego konta w przeglądarce, a także systematycznie rozwijanej aplikacji GOG Galaxy.

Deadlight: Director's Cut z GOG.com to nie tylko gra dostosowana do systemów Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10, ale również garść dodatków w cyfrowym formacie. Razem z plikami instalacyjnymi możecie pobrać tapety na komputer, a także zestaw awatarów. Warto dodać, że gra jest dystrybuowana w bardziej obfitej wersji reżyserskiej. Ta zawiera wsparcie dla kontrolerów Microsoftu, grafikę w standardzie 1080p, ulepszone animacje, a także zupełnie nowy tryb - Survival Arena.

Jeżeli wciąż zastanawiacie się, czy warto poświęcić 4GB dyskowej pojemności na Deadlight: Director's Cut, posłużę się fragmentami własnej recenzji, napisanej w oparciu o egzemplarz działający na konsoli PlayStation 4:

"W parze z zadziwiająco filmową rozgrywką idzie dojrzała narracja. W świecie Deadlight ludzie wykorzystują siebie nawzajem, posługują się prawem silniejszego i korzystają z tych, którzy potrzebują pomocy. Buduje to odpowiedni klimat i sprawia, że chce się poznać kolejne lokacje. Fani brutalnego post-apo poczują się jak w domu. (…). Deadlight to mocna, klimatyczna, grywalna i bardzo ładna produkcja 2D. Szkoda tylko, że taka krótka. Jeżeli jesteś fanem sruvival horroru i gier zręcznościowych, koniecznie dodaj ten tytuł do swojej listy.”