1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Po prostu - złapane smartfonem #114

Lokowanie produktu

Po prostu spacer.

04.07.2017
21:34
tookapic, samsung galaxy a5 2017, złapane smartfonem

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Dzisiejsze zdjęcie dnia to prosta fotografia zrobiona przy okazji spaceru w parku. Zdjęcie powstało w ogrodach Pałacu Branickich.

Spodobały mi się ładnie podświetlone chmury, które na moment pokazały niebo po deszczowym i pochmurnym dniu. Przy wykonywaniu zdjęcia chodziło mi głównie o złapanie ładnego widoku, bez żadnej większej filozofii. Ot, pocztówka ze spaceru. Bo dlaczego nie?

Jeśli chodzi o obróbkę, nie musiałem praktycznie niczego zmieniać na niebie. Światło zapewniło ładne kolory, a chmury dostarczyły strukturę i zapewniły, że u góry coś się dzieje. Obróbka pojawiła się za to na dole. Rozświetliłem spowite cieniem trawniki i bramę wejściową.

Efekt obróbki jest bardzo cukierkowy i lekko nienaturalny. Generalnie nie jestem fanem takiego kierunku edycji zdjęć, ale tym razem, w pocztówkowym widoku, taki styl może się obronić.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze