1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Donald J. Trump - złapane smartfonem #116

Lokowanie produktu

Warszawa stoi.

06.07.2017
21:55
tookapic, złapane smartfonem, samsung galaxy a5 2017

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Tak się złożyło, że koniec tygodnia spędzam na nagraniach w Warszawie. W dniu mojego przyjazdu Warszawa gościła Donalda Trumpa, co spowodowało sporo problemów w ruchu w okolicach centrum.

Mnie na szczęście wszystkie niedogodności ominęły, ale w przerwie między nagraniami widać było efekty wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pięciopasmowa Aleja Jana Pawła II w pewnym momencie stanęła zupełnie zablokowana.

Dzisiejsze zdjęcie dnia przedstawia dokładnie ten moment. Światło tuż po południu było wyjątkowo nieprzyjemne, ostre i twarde, przez co zdjęcie nie jest najprzyjemniejsze w odbiorze. Tym razem chodziło jednak o ciekawy moment.

Jeśli chodzi o obróbkę, zastosowałem filtr HB2 w aplikacji VSCO, a następnie zmniejszyłem jasność w najjaśniejszych partiach przy pomocy suwaka highlights. Zmniejszyłem też lekko nasycenie, bo bardzo duży kontrast ujęcia nie zgrywał się z mocno nasyconymi kolorami.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze