REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Xiaomi Mi6 oficjalnie w Polsce. Mamy zaproszenie na polską premierę

Xiaomi zaczyna coraz prężniej działać na polskim rynku. Widać to po kolejnych ruchach firmy w naszym regionie. Po zaprezentowaniu zeszłorocznych urządzeń oraz telefonów z niskiej półki cenowej przyszedł czas na premierę sztandarowego modelu Xiaomi Mi6 w Polsce.

03.07.2017
16:20
Xiaomi Mi6 w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Otrzymaliśmy właśnie zaproszenie na premierę smartfonu Xiaomi Mi6, która odbędzie się w najbliższy piątek (7.07.2017 r.) w Warszawie. Oczywiście pojawimy się na niej i dowiem się, ile będzie kosztowało to urządzenie w Polskiej dystrybucji, w jakiej wersji będzie oferowane i gdzie dokładnie będzie można je kupić. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Xiaomi Global. Co ciekawe, nic nie wiadomo nam o obecności na spotkaniu przedstawicieli dystrybutora ABC Data. Oznacza to, że Xiaomi mogło zdecydować się na własny model dystrybucji smartfonów w naszym kraju.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego telefonu, zapraszam do tekstu na jego temat. W wielkim skrócie: jest to najlepszy smartfon w historii Xiaomi. Główne wyróżniki tego modelu to bardzo ładna obudowa wykonana ze szkła, podwójny aparat, kompaktowe wymiary oraz coś, z czego słynie Xiaomi – podzespoły z absolutnie najwyższej półki cenowej. Xiaomi Mi6 to jeden z najczęściej polecanych smartfonów. Sztandarowe urządzenie, które cechuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Ile będzie kosztował Xiaomi Mi6 w Polsce?

REKLAMA

Bardzo mnie to ciekawi. Można spodziewać się, że cena tego telefonu w polskiej dystrybucji wyniesie grubo ponad 2000 zł. Czy w tej cenie będzie on równie interesujący jak w wersji chińskiej? No i czy będzie warto go kupić? Te kwestie pozostają wielką niewiadomą. Może bowiem okazać się, że po doliczeniu wszelkich niezbędnych podatków i opłat będzie to urządzenie mniej opłacalne od sztandarowych smartfonów LG, Samsunga, Sony oraz Huaweia, które zdążyły już potanieć od czasu swoich rynkowych debiutów. Jednak o tym, czy faktycznie tak będzie, przekonamy się już za kilka dni.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące Xiaomi Mi6 w Polsce, napiszcie je w komentarzach. Wybiorę najlepsze z nich i postaram się je zadać na piątkowym spotkaniu z przedstawicielami chińskiej firmy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA