REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Zima przyszła w lipcu. Już czas na... Grę o snapchatowe filtry

Już niedługo każdy będzie mógł zmienić się w Białego Wędrowca z serialu Gra o tron i zobaczyć zimę w środku lata. HBO zadbało specjalny filtr w aplikacji Snapchat. By go zdobyć przed premierą, wystarczy zeskanować odpowiedni snapkod.

14.07.2017
9:00
snapchat filtr gra o tron 7 snapkod
REKLAMA
REKLAMA

HBO przygotowało niespodziankę dla użytkowników Snapchata. W ramach przygotowania do poniedziałkowej premiery 7. serii serialu Gra o tron, wszyscy fani mogą przyozdobić swoje selfie specjalnym okolicznościowym filtrem i postraszyć znajomych. Można też sprawdzić, jak wyglądałaby najbliższa okolica po nadejściu zimy.

snapchat filtr gra o tron 7 snapkod

Gra o tron i Biali Wędrowcy - nowy filtr w aplikacji Snapchat.

Nowy filtr z początku nie będzie dostępny dla wszystkich. Teraz skorzystać z niego będą mogli wyłącznie wtajemniczeni, którzy zeskanują snapkod widoczny poniżej. W tym celu trzeba otworzyć aplikację Snapchat, skierować obiektyw na ten kod i przytrzymać na nim palec.

Po zeskanowaniu kodu użytkownicy będą mieć godzinę na to, by skorzystać z nowego filtra. Pozwoli on sprawdzić, jak wyglądałoby się jako Biały Wędrowiec. Wystarczy przełączyć aplikację w tryb przedniej kamery i rozchylić usta. Rozszaleje się burza, a oczy przybiorą charakterystyczny, niebieski kolor...

Mamy lato, ale w lipcu nadeszła mroźna zima.

Filtr w aplikacji Snapchat przygotowany przez twórców serialu Gra o tron można wykorzystać również w inny sposób. Wystarczy skierować główny obiektyw w telefonie na otoczenie. Dzięki temu można sprawdzić, jak wyglądałby letni krajobraz przykryty śniegiem lub sprowadzić zimę prosto do swojego domu lub biura.

W trybie głównej kamery na obrazie z obiektywu nie tylko pojawia się prószący śnieg, ale można dostrzec też Białych Wędrowców. Można ich likwidować dotykając ekranu, a wszystko uwiecznić nagrywając film. Wystarczy potem jedno kliknięcie, by dodać wideo do My Story lub wysłać je znajomym.

REKLAMA
snapchat filtr gra o tron 7 snapkod

Filtr reklamujący serial HBO do soboty 15 lipca będzie dostępny wyłącznie po zeskanowaniu snapkodu. W niedzielę 16 lipca, czyli na przeddzień premiery 7. serii Gry o tron, będą mogli skorzystać z niego już wszyscy użytkownicy Snapchata.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA