REKLAMA

Check-Point Team ma raptem kilka tygodni, a już odnosi pierwsze sukcesy

Od momentu powstania naszej drużyny “Check-Point Team” minęło raptem kilka tygodni, a już widać jej pierwsze sukcesy na scenie e-sportowej.

14.07.2017 12.24
Check-Point Team ma raptem kilka tygodni, a już odnosi pierwsze sukcesy
REKLAMA
REKLAMA

Na początku czerwca zespół zakwalifikował się do najbardziej znanego turnieju w Polsce, organizowanym przez organizację “Gamer Lan”. Dobra, zespołowa gra w kwalifikacjach pozwoliła im wygrać prawie wszystkie spotkania, nawet z tak doświadczonymi drużynami jak “Off-Mode.Red” co dało drużynie spokojnie przejść kwalifikacje.

Oprócz czterech drużyn, które wychodziły z kwalifikacji online, były też zaproszone znane zespoły, takie jak Pompa Team Yellow, Pompa Team Black oraz Invizy Esport, co podnosiło ogólny poziom i prestiż turnieju.

Doping widzów przy scenie był naprawdę duży, co bardzo dobrze motywowało nasz zespół do gry. Niestety, gra z zawodowymi, doświadczonymi zespołami z krajowej sceny e-sportowej okazała się naprawdę trudna.

Ostatecznie nasza drużyna odpadła pierwszego dnia turnieju, mimo walki na najwyższym poziomie.

Ten fakt nie zniechęcił naszych zawodników do dalszej rywalizacji. Efekty było widać już przy kolejnym wyzwaniu.

Na początku lipca Check-Point Team dostał się na turniej organizowany przez “Super Game Esport” w Białce Tatrzańskiej, pokonując w kwalifikacjach wszystkie zespoły bez straty mapy.

Cały turniej przebiegał bardzo szybko i jednostronnie z korzystnymi wynikami na korzyść naszej drużyny, aż do spotkania fawarytów turnieju "Alsen Team", którzy na scenie e-sportowej są znani od lat i mają niejedno osiągnięcie na swoim koncie.

Nasza drużyna walczyła o każdy punkt nie odstając ani na krok od swoich bardziej doświadczonych przeciwników.

Ostatecznie w dogrywce drużyna przeciwna wygrała, co dało naszemu zespołowi 3 miejsce na podium oraz pierwsze osiągnięcie na koncie.

REKLAMA
 class="wp-image-578063"

Jak stwierdzili nasi zawodnicy, nie codziennie jest szansa zagrać przeciw zespołom, które istnieją w e-sporcie już od kilku lat ale świadomość, że jesteśmy w stanie z nimi grać jak równy z równym motywuje do dalszych treningów, które przełożą się w przyszłości na jeszcze lepsze wyniki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA