1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Długi weekend - złapane smartfonem #94

Lokowanie produktu

Pociągowe historie tuż przed długim weekendem.

14.06.2017
22:50
tookapic, złapane smartfonem, galaxy a5 2017

Nagrania, zdjęcia, dziesiątki gigabajtów danych, a w końcu… powroty.

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Jeśli mieliście okazję jechać dziś wieczorem pociągiem, zwłaszcza wyjeżdżając z Warszawy, prawdopodobnie wiecie, co się działo na kolei. Jak przed każdym długim weekendem, liczba pasażerów znacznie przekraczała liczbę miejsc siedzących. Niestety tak się złożyło, że w tym właśnie terminie wracałem z nagrań.

Dzisiejsze zdjęcie powstało na korytarzu w starym typie pociągu relacji Warszawa - Białystok. Bardzo podoba mi się fotografia kolei. Śledzę kilku autorów, którzy potrafią zrobić rewelacyjne zdjęcia podczas podróży pociągami. Ja przeważnie na trasie pracuję lub czytam książki, ale tym razem chwyciłem za smartfon i zrobiłem kilka zdjęć.

Spodobały mi się bardziej niż zdjęcia zrobione przy okazji nagrywania materiałów. Nie ma się czemu dziwić, bo podczas nagrań cała uwaga jest skupiona na aparacie. Czasami wręcz żałuję, że nie zrobiłem kilku kadrów smartfonem, ale takich sytuacji jest coraz mniej. Projekt 365 prowadzony na Tookapic uczy chwytania za aparat w ważnych i ciekawych momentach dnia.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze