Urban Typography 1 - złapane smartfonem #108

Lokowanie produktu

Miejska typografia po raz pierwszy.

28.06.2017 19.37
tookapic, złapane smartfonem, samsung galaxy a5 2017

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Kiedy uczestniczy się w fotograficznym projekcie 365, jednym z największych wyzwań jest… znalezienie motywu do fotografowania. Na szczęście tutaj pomaga sam Tookapic, czyli serwis, w którym publikuję zdjęcia.

Tookapic w każdy poniedziałek wprowadza nowy temat tygodnia. Obecnie jest to „Urban Typography”, czyli miejska typografia. Uważam ten temat za jeden z najciekawszych pomysłów, odkąd uczestniczę w projekcie na Tookapic.

Postanowiłem dołączyć do cotygodniowego wyzwania i zacząłem od znaku, który znają chyba wszyscy. Charakterystyczne „M” jest przecież stałym elementem krajobrazu miejskiego.

Podobnych kadrów widziałem już mnóstwo, ale zawsze podobał mi się taki minimalistyczny styl w fotografii. Nie jest to nic odkrywczego, ale estetyka takich kadrów zawsze do mnie trafia. Jeśli chodzi o obróbkę, jak zwykle skorzystałem z mojej ulubionej aplikacji VSCO. Skorzystałem z filtra C1, dociąłem lekko kadr i na tym obróbka się zakończyła.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze