REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Po trzech latach ktoś przeszedł grę, która miała nie mieć końca. Threes jednak da się pokonać

Pamiętacie manię na mobilną grę Threes? Aplikacja polegająca na łączeniu bloczków o tych samych wartościach liczbowych okazała się gigantycznym sukcesem, na bazie którego powstała masa darmowych kopii. Jak się okazuje, Threes można pokonać!

20.06.2017
18:04
Grę Threes jednak da się pokonać - ktoś właśnie tego dokonał!
REKLAMA
REKLAMA

Dokonano tego w 3 lata po premierze aplikacji na platformie iTunes App Store. Chociaż większość z nas zapomniała o tym mobilnym hicie, w sieci powstała grupa „liczbowych weteranów” tworzących społeczność skupioną wokół logiczno-turowo-matematycznej produkcji. Ekipa „ThreesPorn”, bo tak fani gry nazwali się na Twitterze, pochwaliła się dzisiaj osiągnięciem niemożliwego.

Nikt nie przypuszczał, że Threes ma jakiś koniec. Na pewno nie taki osiągalny bez kodów i oszustw.

 class="wp-image-572713"

Wszakże aplikacja polega na łączeniu liczbowych bloków tworząc coraz wyższe wartości. Bez górnej granicy narzuconej przez świat matematyki, teoretycznie mogliśmy grać w nieskończoność. Oczywiście w praktyce było to niemożliwe, ze względu na błędy popełniane ze strony gracza oraz szczyptę losowości, którą cechuje się opisywany tytuł.

Sam pamiętam ekscytację, gdy moje bloczki zaczęły przedstawiać trzycyfrowe sumy. Chociaż stawałem się coraz lepszy w Threes, daleko było mi do wyczynów „specjalistów” z grupy ThreePorn. Jednak nawet oni nie wiedzieli, że ich ulubiona aplikacja posiada jakiś wyraźny, twardy, możliwy do osiągnięcia koniec. Jak się okazuje, taki faktycznie istnieje. Ktoś właśnie do niego dotarł.

Mistrzem Threes został internauta grający pod nickiem Gideon.

Gideon doprowadził do połączenia dwóch bloków o wartościach 6144 punktów. Ich scalenie spowodowało stworzenie bloku z zawrotnymi 1594458 punktami. Tyle wystarczyło, aby zakończyć rozgrywkę. Oczom gracza ukazał się niewidziany nigdy wcześniej ekran z fanfarami i gratulacjami, a kontynuacja rozgrywki przestała być możliwa. ThreesPorn od razu pochwaliło się sukcesem Gideona w mediach społecznościowych:

REKLAMA

Główny producent aplikacji Threes - Greg Wohlwend - okazał swoją radość z sukcesu Gideona. Twórca wyraził wielką radość z tego, że komuś w końcu udało się pokonać jego grę. Z danych producenta wynika, że potrzebowaliśmy 3,33 lat na osiągnięcie tego wielkiego, historycznego, przełomowego w dziejach całej ludzkości wydarzenia. Teraz pozostaje nam już tylko pokonanie światowego głodu i zaprowadzenie międzynarodowego pokoju na planecie. Będzie z górki.

Korzystając z okazji - przez te ponad 3 lata Threes doczekało się darmowej wersji, którą możecie pobrać z Google Play oraz iTunes App Store. Wciąż warto.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA