REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

W Mobile Vikings internetu mobilnego nie zabraknie. Rusza paczka 11 GB za 8 zł

W Mobile Vikings wraca wakacyjna oferta promocyjna o nazwie VIKejszyn. Można w niej kupić paczkę danych o wielkości aż 11 GB za 8 zł.

28.06.2017
15:55
mobile vikings
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli jesteś klientem Mobile Vikings od dłuższego czasu, możesz pamiętać podobną promocję z ubiegłego roku. Teraz, tuż przed sezonem urlopowym, wirtualny operator ponownie uruchamia bardzo korzystną paczkę danych.

W ramach VIKejszyn klienci Mobile Vikings mogą kupić dodatkową paczkę 11 GB danych za 8 zł. Pakiet można kupić ze środków dostępnych na karcie Vikinga, a aktywujemy go poprzez stronę Mobile Vikings lub w aplikacji mobilnej Viking App.

Paczka danych kupiona w promocji jest dostępna tylko na terenie Polski i domyślnie jest aktywna przez 31 dni. Jeśli w tym czasie doładujesz konto, ważność pakietu zostanie przedłużona.

To jedna z najlepszych propozycji na rynku.

Główni konkurenci Mobile Vikings również mają duże paczki internetu, natomiast niekoniecznie są one tak atrakcyjne cenowo. W przypadku Virgin Mobile możemy kupić 10 GB za 25 zł, natomiast najciekawszym pakietem poniżej 10 zł jest pakiet 1 GB za 8 zł.

Z kolei nju mobile oferuje dodatkowy pakiet 9 GB za 9 zł, z czego 0,46 GB można wykorzystać w roamingu w Unii Europejskiej. Plush sprzedaje obecnie paczkę 5 GB internetu za 5 zł.

Nowa oferta Mobile Vikings rusza już dziś.

REKLAMA

Oferta promocyjna Vikejszyn trwa od dziś (28 czerwca) do końca sierpnia. Okres wakacyjny zawsze sprawia, że wykorzystujemy więcej danych mobilnych. Latem rzadziej siedzimy przed komputerem, a częściej na zewnątrz, ze smartfonem w dłoni.

W tym kontekście paczka 11 GB na pewno się przyda, a 8 zł to tyle, ile kosztuje mrożona kawa albo butelka… napoju, który lubicie pić w wakacyjne upały.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA