REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Od dzisiaj w Biedronce: wytrzymały głośnik Bluetooth za 50 zł. Sprawdziliśmy go

Do sklepów Biedronka trafił właśnie głośnik bezprzewodowy Hykker Splash BT. Jest to ciekawe urządzenie, które kosztuje 49,99 zł i jest warte swojej ceny.

26.06.2017
9:59
Hykker Splash BT - sprawdziliśmy bezprzewodowy głośnik bluetooth z Biedronki
REKLAMA
REKLAMA

Hykker Splash BT cechuje się naprawdę dobrą jakością wykonania. Jego obudowa jest wykonana z mocnego plastiku, gumy oraz metalowej maskownicy głośnika, która jest całkiem wytrzymała. Przekonałem się o tym, gdy głośnik kilkukrotnie spadł na twarde powierzchnie z wysokości większej niż 1,5 metra. Splash BT przetrwał te incydenty. Jego obudowa jest nienaruszona, a sam sprzęt działa do dziś.

Hykker Splash BT to bezprzewodowy głośnik z Biedronki kosztujący mniej niż 50 zł. class="wp-image-573743"

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego testowany głośnik tak często spadał na podłogę. Działo się tak z powodu zamontowanej na głośniku przyssawki. Ta bardzo często nie była w stanie utrzymać głośnika na ścianie. W końcu całkowicie przestałem korzystać z tego elementu. Jeżeli ktoś chce przytwierdzić głośnik na wysokości, powinien raczej skorzystać ze uchwytu, do którego można przyczepić sznurek.

Możliwości Hykker Splash BT

Na bocznej części głośnika znajdują się cztery gumowe przyciski. Odpowiadają one kolejno za:

  • uruchamianie głośnika,
  • zatrzymywanie i wznawianie muzyki oraz odbieranie połączeń,
  • zwiększanie głośności i zmianę granego utworu,
  • zmniejszanie głośności i zmianę granego utworu.
 class="wp-image-573744"

Oprócz tego znalazła się tu gumowa zaślepka, pod którą znajduje się port microUSB oraz slot na karty pamięci microSD. Uprzedzając pytania, do Hykker Splash BT pasują standardowe przewody microUSB. Nie wypadają z niego kable, a proces ładowania go przebiega bezproblemowo. Szkoda, że głośnik nie ma wyjścia słuchawkowego, które pozwoliłoby na podłączenie smartfona za pomocą kabla.

Jak działa głośnik z Biedronki?

Działanie głośnika jest absolutnie bezproblemowe. Automatycznie łączy się on z komputerami, urządzeniami mobilnymi i nie rozłącza się bez powodu. Trudno narzekać też akumulator, który zapewnia czas działania wynoszący ponad 2,5 godziny i jest całkiem dobry jak na tak małe urządzenie.

 class="wp-image-573745"

Trudno przyczepić się też do jakości dźwięku. Ten nie jest czysty, brakuje tu też basu i oczywiście model Hykkera ustępuje głośnikom kosztującym 200 lub 300 zł, ale przypominam, że mówimy o urządzeniu kosztującym zaledwie 49,99 zł. Sprzęt niekiedy trzeszczy i nie gra najlepiej, ale ogólnie jest całkiem nieźle. Nie napędzi domówki, ale w zupełności nada się do puszczenia utworów przy grillu. Jest znacznie lepszy i głośniejszy od miniaturowych głośników montowanych w laptopach, smartfonach oraz tabletach.

Czy warto kupić Hykker Splash BT?

Gdybym potrzebował głośnika bezprzewodowego na zaraz i miał do dyspozycji tylko kilkadziesiąt złotych, z całą pewnością kupiłbym Hykker Splash BT. To całkiem dobrze wykonany model, który działa niemal bezproblemowo, a do tego oferuje rozsądny czas pracy bez ładowania oraz zadowalającą jakość dźwięku. Z całą pewnością jest to sprzęt warty swojej niewygórowanej ceny i warto zainteresować się nim podczas następnej wizyty w Biedronce.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA