1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

GT86 - złapane smartfonem #96

Lokowanie produktu

Trasa do Warszawy w iście ekspresowym tempie.

16.06.2017
21:54
tookapic, samsung galaxy a5 2017, złapane smartfonem, toyota gt86

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Dziś spędziłem dzień w trasie, a konkretnie w kubełkowym fotelu Toyoty GT86. Niestety jako pasażer, ale nawet z tej pozycji jazda była czystą przyjemnością. Trasa do Warszawy minęła bardzo szybko.

Zdjęcie wykonałem z perspektywy pasażera. Chciałem, by było jak najbardziej dynamiczne, stąd ujęcie przy pokonywaniu zakrętu, gdzie widać delikatne rozmycie za lewą szybą. Podczas kadrowania starałem się o ujęcie, w którym oczy kierowcy odbijałyby się w lusterku wstecznym, ale nie było to łatwe w ciasnym wnętrzu sportowej Toyoty. Przy kilku kadrach ta sztuczkaa mi się nie udała, więc musiałem zadowolić się zdjęciem bez odbicia.

Jeśli chodzi o obróbkę, ponownie skorzystałem z mojego ulubionego VSCO. Do zdjęcia dodałem trochę ziarna (tak, ostatnio bardzo polubiłem ten efekt), zaaplikowałem filtr, który dodaje sporo niebieskiego koloru w cieniach, a do tego podkręciłem odrobinę kontrast.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze