Gold - złapane smartfonem #99

Lokowanie produktu

Dziś bez żadnej obróbki. Noc widziana okiem smartfona.

19.06.2017 19.06
tookapic, samsung galaxy a5 2017, złapane smartfonem

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Dziewięćdziesiąte dziewiąte zdjęcie! Jak ten czas niesamowicie szybko biegnie! Za mną już ponad trzy miesiące codziennego fotografowania Samsungiem Galaxy A5 2017.

Z kolei jutro fotografia numer 100. To duże wyzwanie - w końcu chciałbym, żeby była wyjątkowa! - a więc mam nadzieję, że znajdę ciekawy motyw do fotografowania. Powinno się udać, bo jutro rozpoczynam służbowy wyjazd do Walii.

Jeżeli chodzi o dzisiejsze zdjęcie, jest to kadr, w którym nie zastosowałem żadnej obróbki. Przyciąłem jedynie ramy zdjęcia, ale poza tym nie zrobiłem żadnych korekt. Na zdjęciu widać karoserię auta oświetloną latarnią uliczną.

Zdjęcie powstało tuż po północy, co jest o tyle ciekawe, że w przypadku Tookapica fotografie powstają raczej… tuż przed północą. Czasami bywa, że przez cały dzień nie udało się ustrzelić ciekawego kadru, a przecież trzeba dodać jedną fotografię do projektu. W efekcie tuż przed północą trzeba wysilić kreatywność, aby nie stracić dotychczasowego postępu.

99 zdjęć, 99 dni. Nadal nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mija nasz projekt.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze