REKLAMA

Oto Android Excellence - topowe aplikacje w Sklepie Play wybrane przez samego Google'a

W Google Play znajduje się tak wiele programów, że znalezienie najlepszych z nich jest bardzo trudne. Właśnie dlatego Google zdecydował się na uruchomienie w swoim sklepie nowej sekcji o nazwie Android Excellence. Znajdą się w niej wyłącznie najlepsze programy.

14.06.2017 06.58
android fragmentacja kwiecień 2017
REKLAMA
REKLAMA

Google mówi, że znajdujące się w niej aplikacje zapewniają wszystko najlepsze, co można spotkać w systemie Android. Cechuje je piękne wzornictwo, a także świetna wydajność oraz optymalizacja pod kątem popularnych sprzętów. Są one również dopasowane do lokalnych rynków. Co ważne, aplikacje te nie są dobierane przez żaden specjalny algorytm, ale bezpośrednio przez wybranych pracowników Google. Dzięki temu mają się tam znaleźć wyłącznie najlepsze z najlepszych programów. Lista ta będzie aktualizowana raz na kwartał.

Sekcja Android Excellence z najlepszymi aplikacjami mobilnymi. class="wp-image-571388"

Aplikacje z sekcji Android Excellence:

Jak widać, znalazło się tu wiele przydatnych programów, z których sam często korzystam. Przykładowo, aplikacja AliExpress jest znacznie wygodniejsza od strony internetowej serwisu, Runtastic to zdecydowanie najlepsza aplikacja dla biegaczy, zaś Skyscanner pozwoli łatwo znaleźć tanie bilety nawet tym osobom, które do tej pory nie interesowały się tanimi lotami. Znane mi programy z tej listy są naprawdę niezłe. Choćby z tego powodu zdecyduję się na sprawdzenie znajdujących się niej programów, z których wcześniej nie korzystałem.

Gry z sekcji Android Excellence:

Podobnie sprawa wygląda w przypadku gier. Miałem okazję grać w niektóre z nich. Przykładowo, wszystkie gry z serii GO, także Hitman GO, to wciągające gry logiczne nawiązujące do pełnoprawnych odsłon marki. Riptide GP to z kolei kultowa seria wyścigów, którą powinien znać każdy posiadacz smartfonu z Androidem. Trudno też przejść obojętnie obok tytułu takiego jak Star Wars: Galaxy of Heroes, który jest chyba najlepszą grą mobilną ze świata Gwiezdnych wojen. Mimo że jest to niezbyt dynamiczna gra turowa.

REKLAMA

Android Excellence to bardzo ciekawa inicjatywa, którą należy docenić i o której należy pamiętać.

Sam często przeglądam Google Play w poszukiwaniu aplikacji i gier. Niestety, w ogromnie dostępnych produkcji nie mogę znaleźć nic wartościowego. Nie najlepiej działają też same algorytmy Google, które proponują mi programy podobne do tych, z których już korzystałem. A ja nie potrzebuję zamienników już posiadanych aplikacji, ale wysokiej jakości programów, które wprowadzą coś nowego do mojego smartfona.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA