1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

W kratkę - złapane smartfonem #78

Lokowanie produktu

Pogoda w kratkę po powrocie do Polski.

29.05.2017
22:11
tookapic, samsung galaxy a5 2017, złapane smartfonem

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Weekend spędziłem we Włoszech, nieopodal Mediolanu, gdzie miałem okazję fotografować w kilku ciekawych miejscach. Powrót do Polski, nawet po króciutkim wyjeździe, wydaje się być szary i nudny. Wystarczy jednak spojrzeć w niebo, żeby zobaczyć klimatyczny kadr.

Przyznam, że bardzo często fotografuję podobne motywy, jak dziś. Szklane odbicia w szybie są wdzięcznym tematem fotograficznym, zwłaszcza jeśli na niebie dzieje się coś ciekawego. Dobrym pomysłem na odbicia jest zachód słońca lub ślady samolotów. Dziś przyjemny kontrast zapewniły chmury podświetlone mocnym słońcem.

Zapraszam też do obejrzenia weekendowych zdjęć ze słonecznej Italii. Znajdziecie je poniżej.

Zdjęcie "Okienko" zrobiłem wracając do Polski. Podczas przelotu przez chmury co jakiś czas pojawiały się duże przerwy między nimi, co udało mi się złapać w formie okienka. Turbulencje w takich warunkach były naprawdę spore, ale udało mi się zrobić ostre zdjęcie.

Z kolei na "Piccolo Lago" pokazałem widok na jezioro Mergozzo. Zdjęcie spodobało mi się z uwagi na swój graficzny charakter. Podczas zachodu słońca krajobraz wyglądał jak namalowany farbami.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze