1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Isola dei Pescatori - złapane smartfonem #75

Lokowanie produktu

350x100 metrów pięknej włoskiej architektury.

26.05.2017
20:10
tookapic, samsung galaxy a5 2017, złapane smartfonem

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Właśnie dotarłem do Włoch, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody (i architektury) nieopodal Mediolanu, mam okazję sprawdzić nowy aparat i obiektywy, o których niebawem przeczytacie na Spider’s Web.

Dzisiejsze zdjęcie powstało na przepięknej, malowniczej wysepce Isola dei Pescatori (wyspa rybaków) leżącej na jeziorze Maggiore. Wysepka jest zamieszkana na stałe przez ok. 50 osób, choć w sezonie jest tam znacznie więcej turystów. Ten niewielki kawałek lądu mierzy zaledwie 350x100 metrów!

W tym malowniczym miejscu miałem okazję fotografować i filmować. Kiedy na zmianę łapie się kadry na wideo i na zdjęciach - zwłaszcza pod presją czasu, co niemal zawsze ma miejsce - łatwo jest zapomnieć o smartfonie. Nie zapomniałem jednak o projekcie na Tookapicu.

Zdjęcie przedstawia jedną z wielu kamieniczek, bardzo charakterystycznych dla Włoch. Fotografia spodobała mi się z uwagi na kolor, fakturę i śródziemnomorski, niepodrabialny klimat.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze