REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Ruszyła przedsprzedaż Sony Xperii XZ Premium - cena, bonusy, pierwsze wrażenia

Właśnie ruszyła przedsprzedaż smartfona Sony Xperia XZ Premium. Jeśli zależy ci na bonusowych słuchawkach za 1200 zł, lepiej pospiesz się z zamówieniem.

08.05.2017
13:51
Sony Xperia XZ Premium pierwsze wrażenia
REKLAMA
REKLAMA

Dziś (8 maja) o godzinie 10:00 Sony uruchomiło przedsprzedaż swojego najnowszego sztandarowego smartfona Xperia XZ Premium. Jest to pierwszy smartfon z ekranem 4K HDR i z aparatem potrafiącym nagrywać slow-motion w zawrotnej szybkości 960 kl/s. Miałem już okazję przyjrzeć się temu urządzeniu z bliska, a pierwsze wrażenia znajdziecie na poniższym filmie.

Zestaw przedsprzedażowy Sony Xperii XZ Premium jest naprawdę atrakcyjny, ale lepiej pospieszyć się z zamówieniem.

Sony Xperia XZ Premium została wyceniona na 3199 zł, ale osoby, które zamówią smartfona w przedsprzedaży otrzymają za darmo dwa bonusy.

Sony Xperia XZ Premium przedsprzedaż class="wp-image-562798"

Pierwszym są bezprzewodowe słuchawki nauszne Sony MDR–100ABN z aktywną redukcją szumów i technologią Hi-Res Audio. Ich wartość rynkowa to ok. 1200 zł, a więc dodatek prezentuje się naprawdę kusząco. Co więcej, słuchawki zbierają bardzo dobre recenzje, w których dostają dobre noty za jakość dźwięku i jakość wykonania.

Drugim bonusem jest usługa VIP Service. Jest to rozszerzona gwarancja, która obejmuje obsługę door to door, naprawienie szkody w 72 godziny oraz telefon zastępczy w okresie naprawy.

 class="wp-image-561406"

Osoby, które zamówiły Xperię XZ w przedsprzedaży otrzymają bonusy bezpośrednio w sklepach, w których zamówiły smartfona. Jeśli zależy ci na dodatkach, lepiej się pospiesz, ponieważ każdy z partnerów ma ograniczoną liczbę słuchawek. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów u każdego z partnerów Sony.

W Polsce zamówienia przedpremierowe można składać na stronach wszystkich czterech głównych operatorów mobilnych, w oficjalnym sklepie Sony Centre, a także w szeregu największych sieci elektromarketów: RTV Euro AGD, Saturn, Media Markt, Media Expert, Komputronik, X-kom, Neonet.pl i Allegro strefa marek. Regulamin przedsprzedaży znajdziecie na stronie Sony.

Nadchodzi też film w reżyserii Christophera Cairnsa.

Zamieszczony wyżej film o Sony Xperii XZ Premium zrealizowałem w trakcie warsztatów Sony, podczas których 120 dziennikarzy z całej Europy nagrywało nowymi Xperiami filmy w slow-motion. Filmy, które nagraliśmy, zostaną pocięte i zmontowane przez Chrisa Cairnsa, dzięki czemu powstanie jedyny w swoim rodzaju klip wykonany przez gości Sony.

REKLAMA

Przyznam, że jako osoba biorąca udział w tym projekcie nie mogę doczekać się rezulatatów, ale musimy jeszcze na nie poczekać. Póki co zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z warsztatów super slow-motion zrealizowanej przez Sony.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA