REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Wróciła ulubiona promocja klientów Play: 100 zł zniżki na wszystko

Play ma dla swoich klientów nową promocję. Operator zachęca do przejrzenia oferty w swoim eshopie, gdzie obniżono cenę wszystkich produktów o 100 zł.

25.05.2017
19:39
Play obniża ceny. 100 zł zniżki na wszystko w eshopie operatora
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej zdecydowanie wolą, gdy klienci podpisują z nimi umowy i kupują smartfony na odległość. Z tego powodu osoby, które omijają szerokim łukiem salony operatora, mogą liczyć na lepsze warunki i specjalne promocje.

Nowa promocja w Play - 100 zł zniżki na wszystko.

Rzecznik sieci Play obiecał osobom zainteresowanym ofertą fioletowego operatora zniżki i dotrzymał słowa. Marcin Gruszka ogłosił właśnie na swoim blogu promocję "-100 zł na wszystko". To kolejna edycja tej akcji promocyjnej.

Zasady nowej promocji są bardzo proste. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na abonament i zakup jakiegoś produktu w eshopie Play lub przez telefon, otrzymają zniżkę 100 zł na wybrany sprzęt, czyli np. smartfon.

play promocja 100 zł eshop class="wp-image-566888"

Promocja w Play dotyczy całego asortymentu.

REKLAMA

Zniżka 100 zł na sprzęt w Play dotyczy osób, które zdecydują się na ofertę typu Mix lub abonament Formuła Solo. Rzecznik sieci przypomina jednak, że cenę można obniżyć o 100 zł, ale minimalna cena za sprzęt to 1 zł. Dlatego warto kupić sprzęt, który kosztował pierwotnie 101 zł lub więcej.

Promocja w Play polegająca na obniżeniu o 100 zł ceny smartfonów, słuchawek i innych urządzeń potrwa przez cały weekend do niedzieli włącznie. Z asortymentem eshopu Play można zapoznać się na stronie internetowej operatora. Znalazł się tam licznik odmierzający czas do końca promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA