Operatorzy  / News

Wróciła ulubiona promocja klientów Play: 100 zł zniżki na wszystko

Play ma dla swoich klientów nową promocję. Operator zachęca do przejrzenia oferty w swoim eshopie, gdzie obniżono cenę wszystkich produktów o 100 zł.

Operatorzy telefonii komórkowej zdecydowanie wolą, gdy klienci podpisują z nimi umowy i kupują smartfony na odległość. Z tego powodu osoby, które omijają szerokim łukiem salony operatora, mogą liczyć na lepsze warunki i specjalne promocje.

Nowa promocja w Play - 100 zł zniżki na wszystko.

Rzecznik sieci Play obiecał osobom zainteresowanym ofertą fioletowego operatora zniżki i dotrzymał słowa. Marcin Gruszka ogłosił właśnie na swoim blogu promocję "-100 zł na wszystko". To kolejna edycja tej akcji promocyjnej.

Zasady nowej promocji są bardzo proste. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na abonament i zakup jakiegoś produktu w eshopie Play lub przez telefon, otrzymają zniżkę 100 zł na wybrany sprzęt, czyli np. smartfon.

play promocja 100 zł eshop

Promocja w Play dotyczy całego asortymentu.

Zniżka 100 zł na sprzęt w Play dotyczy osób, które zdecydują się na ofertę typu Mix lub abonament Formuła Solo. Rzecznik sieci przypomina jednak, że cenę można obniżyć o 100 zł, ale minimalna cena za sprzęt to 1 zł. Dlatego warto kupić sprzęt, który kosztował pierwotnie 101 zł lub więcej.

Promocja w Play polegająca na obniżeniu o 100 zł ceny smartfonów, słuchawek i innych urządzeń potrwa przez cały weekend do niedzieli włącznie. Z asortymentem eshopu Play można zapoznać się na stronie internetowej operatora. Znalazł się tam licznik odmierzający czas do końca promocji.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst